800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA SAULINA

Doporučujeme především k relaxaci, pro klidnou romantickou dovolenou v srdci Toskánska. Možnost návštěvy Florencie, která je 15 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komplex se nachází uprostřed romantické toskánské krajiny, v blízkosti vinic, olivových hájů, v lokalitě Ginestra Fiorentina. Doporučujeme návštěvu Florencie, která je vzdálena 15 km.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, příslušenstvím, minibarem, připojením na internet, telefonem, SAT/TV, fénem, klimatizací. Apartmány pro 2–8 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1–3 ložnice, příslušenství. Apartmány jsou vybaveny TV, telefonem.

Vybavení

Komplex je tvořen hlavní vilou, vystavěnou ve stylu Art Nouveau a 2 dalšími usedlostmi s pokoji a apartmány, dále pak společnými prostorami. K vybavení patří 2 bazény, recepce, restaurace, bar, konferenční místnost, 1 salonek pro 15 osob, 1 salonek pro 50 osob. Klienti mohou navštívit také vinný sklípek s vyhlášenými specialitami jako Chiant DOCG, Vin Santo, Grappa z Chianti nebo olivový olej extra virgin a med. V blízkosti vily je také jízdárna, kde mohou klienti absolvovat lekce jízdy na koních pro začátečníky (za příplatek). Ubytování je vhodné také pro organizování svatby.

11000

Stravování

Snídaně.

Náš názor

Doporučujeme především k relaxaci, pro klidnou romantickou dovolenou v srdci Toskánska. Možnost návštěvy Florencie, která je 15 km.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Toskánsko

17°C Polojasno

×