800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKrásy Toskánska a Cinque Terre s pobytem u moře

  • Odpočinek u Středozemního moře
  • Kouzelné výlety za historií

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd odpoledne. Noční přejezd.

2. den

Prohlídka města Lucca s proslulým dómem Duomo di San Martino, historické centrum obehnané hradbami, náměstí Piazza dell Anfiteatro, kostel Chiesa di San Michele in Foro. Poblíž Luccy náštěva manýristické Villy Torrigiani s krásnou zahradou. Ubytování ve středisku Marina di Massa. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní pobyt u moře. Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Celodenní pobyt u moře. Fakultativní výlet do městečka Carrary s možností návštěvy slavných mramorových dolů Cave di Fantiscritti – prohlídka mikrobusem dolů v nitru mramorové hory. Přejezd k staré pevnosti v městečku Sarzana. Starobylé rybářské městečko Lerici s dochovalým středověkým hradem, krásné výhledy na Záliv básníků. Večeře. Nocleh.

5. den

Snídaně. Celodenní výlet lodí do oblasti Cinque Terre nebo-li Pět zemí. Chráněný pás skalnatého pobřeží na Rivieře di Levante, který byl zařazen do světového odkazu UNESCO. Název pochází z pěti vesniček choulícím se ke skalám, oblast se strmými útesy, malými plážemi, terasovými svahy, jeskyněmi a malými zálivy. Večeře. Nocleh.

6. den

Snídaně. Celodenní pobyt u moře. Večeře. Nocleh.

7. den

Snídaně. Výlet do San Gimignana a Volterry. Návštěva San Gimignana, které se řadí mezi nejatraktivnější místa v Toskánsku, hradby, historické věže. Prohlídka bývalého významného etruského města Volterra. Večeře. Nocleh.

8. den

Snídaně. Celodenní pobyt u moře nebo půldenní fakultativní výlet do Pisy - Piazza dei Miracoli, šikmá věž, dóm, Battistero. Večeře. Nocleh.

9. den

Snídaně. Celodenní prohlídka Florencie – náměstí Piazza della Signoria s palácem Palazzo Vecchio, katedrála Duomo Santa Maria del Fiore, zvonice, baptiserium, most Ponte Vecchio, náměstí Piazza di San Lorenzo s kaplí Medicejských, Palazzo Pitti a zahrady Boboli. Po bezpečnostní pauze autobusu odjezd. Noční přejezd.

10. den

Návrat v poledne.

Počasí

Toskánsko

21°C Jasno

×