800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPRIVÁTNÍ UBYTOVÁNÍ TOSKÁNSKO

Apartmány v různých vilách nebo samostatně stojících řadových domech v letoviscích Marina di Massa a Marina di Bibbona ve vzdálenosti 300–900 m od pláže (zpravidla však vzdálenost nepřesahuje 400–500 m). Pláže jsou v obou lokalitách převážně písčité s pozvolným přístupem, klienti zde však najdou i kamenité pláže s příkřejším přístupem do vody.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmány v různých vilách nebo samostatně stojících řadových domech v letoviscích Marina di Massa a Marina di Bibbona ve vzdálenosti 300–900 m od pláže (zpravidla však vzdálenost nepřesahuje 400–500 m). Pláže jsou v obou lokalitách převážně písčité s pozvolným přístupem, klienti zde však najdou i kamenité pláže s příkřejším přístupem do vody.

Vybavení

všechny apartmány jsou vkusně a účelně vybaveny, možnost parkování u ubytování.

Služby za poplatek

povlečení 10 EUR/os., pobyt s malými domácími mazlíčky 30 EUR/týden (po zpětném potvrzení CK), dětská postýlka 25 EUR/týden.

Ubytování

bilo 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna a soc. zařízení; trilo 5: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, 2 ložnice se 2 lůžky, koupelna a soc. zařízení; trilo 6: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 ložnice se 2 lůžky, koupelna a soc. zařízení. Apartmány v patře mají zpravidla balkony, apartmány v přízemí zpravidla terasu, příp. předzahrádku. Uvedená typologie je nejčastěji se vyskytujícím, může dojít k drobným odchylkám ve skladbě lůžek s ohledem na velké množství apartmánů (manželská postel, samostatná lůžka, palandy).

Pláž

cca 300–900 m

Náš názor

Ubytování za mimořádně výhodnou cenu s ohledem na standard dané lokality - doporučujeme včasnou rezervaci.

Počasí

Toskánsko

19°C Jasno

×