800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE HABITAT

  • Písečná pláž vzdálená cca 300 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tato moderní rezidence se nachází v zahradě poblíž piniového háje letoviska Marina di Bibbona. Jen pár metrů od residence se nachází menší nákupní centrum.

Středisko

Marina di Bibbona

Vybavení

Recepce, bazén se slunečníky a lehátky (do vyčerpání, v provozu od cca 1.6. do 10.9.), prádelna (za poplatek), zóna na grilování, parkoviště (cca 100 metrů od residence).

Vybavení hotelu

Pokoje

Rezidence disponuje celkem 113 apartmány ve dvoupatrové budově. Mono pro 3 osoby se nachází na druhém patře a skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, rozkládacím křeslem a dvěma rozkládacími pohovkami. Bilo pro 4 osoby se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, rozkládacím/vysouvacím gaučem a dalším přídavným rozkládacím lůžkem či rozkládacím gaučem pro 2 osoby a ložnice s manželským lůžkem. Bilo pro 5 osob má navíc v obývací místnosti další rozkládací křeslo. Trilo pro 6 osob se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem a 2 ložnic s manželskou postelí či 2 oddělenými lůžky. Všechny apartmány jsou moderně a účelně zařízeny a vybaveny sociálním zařízením, TV, trezorem a terasou či verandou.

Stravování

Bez stravování.

Sport a zábava

Pro hosty rezidence sleva na využívání sportovních zařízení rezidence Delfino Blu Beach Club, vzdálené cca 200 metrů (4 tenisové kurty, minigolf, bowling, stolní tenis, půjčovna kánoí, menší multifunkční hřiště na fotbal, basketbal a volejbal, půjčovna bruslí, dětské hřiště, některé uvedené služby za poplatek). Ideální výchozí místo k poznávání toskánských metropolí a památek, stejně tak jako k cykloturistice (půjčovna kol za poplatek cca 700 metrů od rezidence).

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 300 metrů od residence.

Počasí

Toskánsko

17°C Převážně oblačno

×