800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EUROPA

Tento camping, který se nachází v parku San Rossore mezi toskánským pobřežím a jezerem Massaciuccoli, je vzdálený jen několik kilometrů od centra letoviska Viareggia, kde najdete spoustu obchodů, barů, restaurací a široké možnosti večerní zábavy. Ideální výchozí bod k poznávání hlavních toskánských metropolí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

tento camping, který se nachází v parku San Rossore mezi toskánským pobřežím a jezerem Massaciuccoli, je vzdálený jen několik kilometrů od centra letoviska Viareggia, kde najdete spoustu obchodů, barů, restaurací a široké možnosti večerní zábavy. Ideální výchozí bod k poznávání hlavních toskánských metropolí.
Písečná pláž je od campingu oddělena borovicovým hájem a je vzdálena cca 1,2 km. V hlavní sezóně minibus, jezdící v pravidelných intervalech z/na pláž.

Ubytování

Apartmány tvoří dřevěnné chaty zvané chalety pro 2 až 4 osoby či mobilhomy pro 4 osoby.

Všechny apartmány jsou jednoduše zařízeny a vybaveny sociálním zařízením a zastřešenou verandou s posezením. Klimatizace na vyžádání za poplatek.
Chalet pro 2 osoby (ST2) se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývací místnosti s kuchyňským koutem.
Chalet pro 4 osoby (AP1/4) se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývací místnosti s kuchyňským koutem, 1 ložnice (může být vybavena i palandou).
Mobilhome pro 4 osoby (AP1/4 Mobilhome) se skládá ze 2 ložnic s manželským lůžkem či oddělenými lůžky a obývací části s kuchyňským koutem.

Vybavení

recepce, 2 bazény, Wi-Fi a internet (za poplatek), místnost s TV, restaurace, bar, dětské hřiště, tenisové kurty (za poplatek), stolní tenis, herní místnost, místo pro barbeque, miniobchod, animace a miniklub (v hlavní sezóně), parkoviště, minibus na pláž (v hlavní sezóně), půjčovna kol (za poplatek).

Strava

vlastní.

Počasí

Toskánsko

15°C Bouřky

×