800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KYRTON

Příjemný hotel, umístěný v klidném prostředí zeleně, nabízí komfortní ubytování v přímořském letovisku Forte Dei Marmi na severozápadě Itálie. Hotel je vzdálený pouhých 15 km od známého střediska Viareggio, tzv. Perly Tyrhénského moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

cca 300 m od písčité pláže; v exkluzivní čtvrti "Roma Imperiale" - v samém srdci vyhledávaného letoviska na pobřeží Tyrhénského moře; hotel obklopený zelení - v blízkosti krásné písčité pláže a centra letoviska s možností procházek, návštěvy místních památek a přístavu.

Vybavení

recepce, lounge, restaurace, zahrada, venkovní bazén s vířivkou, parkoviště.

Ubytování

příjemně zařízené pokoje (s možností až 2 přistýlek - pouze pro děti, možnost formou palandy/rozkládacího gauče) s koupelnou a soc. zařízením, telefonem, SAT/TV, klimatizací, trezorem, miniledničkou, balkonem/terasou.

Pro děti

dětská postýlka (na vyžádání - zdarma).

Náš názor

Příjemný hotel se skvělou polohou v srdci vyhledávaného letoviska v exkluzivní čtvrti "Roma Imperiale", na pobřeží Tyrhenského moře, obklopený zelení - nabízí pohodovou atmosféru, skvělou místní kuchyni a v neposlední řadě nádhernou písčitou pláž, možnost procházek v centru letoviska a blízkém okolí hotelu.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:servírované - výběr z menu

Povinné příplatky

dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - zpravidla 0,5-3 EUR/os./noc.

Počasí

Toskánsko

23°C Skoro jasno

×