800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO CAMPING ITALIA

Kemp o velikosti 9 ha, ležící v přírodním parku Migliarino San Rossore.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Kemp a bungalová vesnička o velikosti 9 ha, ležící v přírodním parku Migliarino San Rossore.

Poloha

centrum, nákupní možnosti, restaurace cca 800 m. Jezero Puccini cca 1,5 km a Pisa cca 15 km.

Pláž

veřejná písčitá pláž cca 1 km.

Vybavení

rozděleno do 2 zón: kemp a cca 59 dřevěných bungalovů. Recepce (trezory), restaurace/pizzerie, bar s TV koutkem a terasou, open air diskotéka (červen, srpen), minimarket, kiosek/bazar. Pračky za poplatek. Velký bazénový komplex s 2 různými bazény (z toho 1 se zabudovanou vířivkou), samostatným dětským bazénem a lehátkovými křesly.

Ubytování

bungalovy (F5F): třípokojové bungalovy pro až 5 osob, cca 42 m2. Bungalovy jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutkem (vařič, chladnička), jídelním koutem, zastřešenou terasou. 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj s patrovou postelí a samostatným lůžkem a obývací kuchyňka.

Internet

internetový koutek a WiFi (za poplatek).

Sport/aktivity

stolní tenis, boccia, dráha na kolečkové brusle, volejbal, aerobik a aqua aerobic na pláži (červenec, srpen). Za poplatek tenis (s umělým osvětlením), jízdní a horská kola, fotbalové hřiště, jízda na koních (cca 1 km).

Děti

dětské hřiště, herní hala s automaty a miniklub (3-11 let) v červenci a srpnu. Dětská postýlka do 2 let cca 3 €/noc. Rezervace v CK. Platba na místě.

Další výhody

kyvadlová doprava na pláž (cca 1.6.–15.9.).

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1 €/osoba/den, platba na místě; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn, závěrečný úklid, veškeré prádlo (výměna 1x týdně); na místě se platí: kauce cca 100 €; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 4.6.-9.9. sobota/7 nocí; začátek/konec nájmu: 16/9 h.; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m
Nákupní možnosti: 800 m

Počasí

Toskánsko

15°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě