Zobrazit všechny nabídky
Itálie | Tirrenia

PRÁZDNINOVÉ APARTMÁNY SOLIDAGO

  Poloha a popis

  Popis hotelu

  Moderní apartmány u široké písečné pláže. Vhodné pro aktivní dovolenou pro rodiny.

  Poloha

  centrum cca 3 km, Pisa cca 15 km.

  Pláž

  přímo na písečné pláži.

  Vybavení

  130 moderně vybavených apartmánů, recepce, restaurace/pizzerie, bar, výtahy, minimarket, lékárna, prádelna. Ve venkovním areálu se nachází 2 bazény (z toho jeden 38 x 17 m, s vířivkou, v provozu cca 1.5.-30.9.). Lehátka a slunečníky zdarma, plážový bar.

  Ubytování

  jednopokojové apartmány (F3F): cca 45 m2, apartmány jsou vybaveny klimatizací, topení (cca 6 €/den),kuchyňským koutkem s plynovým sporákem, chladničkou, jídelním koutkem, TV, fénem, sprchou a WC. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a 1 samostatným lůžkem. Jednopokojové apartmány (F3G): cca 45 m2, stejné vybavení a dispozice jako F3F, navíc zahrádka se zahradním nábytkem. Dvoupokojové apartmány (F4H): cca 48 m2, stejné vybavení jako F3F, topení za cca 7 €/den. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a 1 dvoulůžkový pokoj. Dvoupokojové apartmány (F4J): cca 48 m2, stejné vybavení jako F3F, topení za cca 7 €/den. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a 1 dvoulůžkový pokoj, zahrádka se zahradním nábytkem.

  Stravování

  bez stravy.

  Sport/aktivity

  za poplatek: půjčovna kol (cca 5 €/osoba/den), fitness ve wellness centru, 18jamkový golf cca 2 km.

  Internet

  WiFi na recepci a u bazénu zdarma.

  Wellness

  zdarma: vířivka. Za poplatek: veřejné wellness centrum se saunou, parní lázní, zážitkovými sprchami a posilovnou. Pro hosty apartmánů cca 7 €/os./den, 35 €/os./týden.

  Děti

  dětský bazén, dětské hřiště. Dětská postýlka cca 5 €/den (rezervace v CK). Min. počet osob může být dětskou postýlkou překročen.

  Info

  parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 8 €/den; lázeňská taxa: cca 1,50 €/os./den; cena nájmu zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn, ložní prádlo, závěrečný úklid (kuchyňský kout uklízí host, při nedostatcích zadrženo 30 € z kauce); vzít s sebou: utěrky; na místě se platí: kauce cca 100 €; příjezd/min. délka pobytu: denně/3 noci, 10.6.-7.7. a 2.9.-8.9. denně/5 nocí, 8.7.-1.9. sobota/7 nocí; začátek/konec nájmu: 16/10 h..

  Cena zájezdu zahrnuje

  ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

  Počasí