800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO REGINA DEL MARE

  • Umístěné v udržované zahradě v letovisku Calambrone v přírodním parku přímo u písečné pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Moderní zrenovované villaggio v pěkné zahradě v přírodním parku mezi lokalitami Mogliarino San Rossore a Masaciuoccoli se skvělou polohou u pěkné písčité pláže, jen několik minut jízdy autem od golfového hřiště.

Povinné příplatky

pobytová taxa: cca 1,50 EUR/os./den; vratná kauce: 150 EUR/apt., klubová karta "Tessero Club": 49 EUR/os./týden cca od 29.05. - 18.09. zahrnuje plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/apatmán, užívání bazénu, animace, miniklub, spotřeba a další služby: 190 EUR/týden/apartmán bilo, 220 EUR/týden/apartmán trilo.

Poloha

přímo u písčité pláže, cca 4 km od obchodů a restaurací, nejbližší supermarket cca 400 m, autobusová zastávka v blízkosti.

Vybavení

recepce, TV místnost, bazén se slunečníky a lehátky (v provozu v závislosti na počasí), vířivkou a dětskou částí, restaurace Centrale, bar u bazénu, bar/pizzerie na pláži, plážový volejbal, animační programy v hlavní sezoně, parkoviště.

Ubytování

bilo 4: obývací místnost s s rozkládacím 2lůžkem a ložnice s 2lůžkem; trilo 6: obývací místnost s rozkládacím 2lůžkem, 2 ložnice s 2lůžkem (nebo 1 ložnice se 2 lůžky). Vybavení: koupelna a soc. zařízení, kuchyňský kout v obývací části, klimatizace, TV, povlečení a ručníky. Poznámka: terasa či balkon pouze u typu bilo a trilo - na vyžádání, za příplatek.

Strava

bez stravy

Pro děti

dětská část bazénu, dětské hřiště. UPOZORNĚNÍ: vlastní dětská postýlka není akceptována.

Služby za poplatek

prádelna; na vyžádání předem - platba v místě: dětská postýlka (5 EUR/den), pobyt malých domácích mazlíčků (10 EUR/den), terasa či balkon (10 EUR/apartmán/noc), úklid kuchyňského koutu, pokud nebude uklizený, příplatek 50 EUR.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 400 m

Počasí

Toskánsko

23°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

GRAND HOTEL GOLF

GRAND HOTEL GOLF

Itálie, Toskánsko, Tirrenia

Cena od: 2 674 Kč

Pro skupinu:

HOTEL GREEN PARK RESORT

HOTEL GREEN PARK RESORT

Itálie, Toskánsko, Tirrenia

Cena od: 2 692 Kč

Pro skupinu:

HOTEL PRINCIPI DI PIEMONTE RESORT

HOTEL PRINCIPI DI PIEMONTE RESORT

Itálie, Toskánsko, Tirrenia

Cena od: 2 000 Kč

Pro skupinu: