800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO REGINA DEL MARE

  • Umístěné v udržované zahradě v letovisku Calambrone v přírodním parku přímo u písečné pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

moderní a zrekonstruované villaggio umístěné v udržované zahradě a přírodním parku mezi Mogliarino San Rossore a Masaciuoccoli, se nachází přímo u písečné pláže, cca 4 km od obchodů a restaurací (nejbližší supermarket cca 400 m) a jen měkolik minut jízdy od golfového hřiště a města Livorno. Je ideálním výchozím bodemk poznávání toskánských metropolí. Autobusová zastávka se nachází nedaleko villaggia.

Ubytování

K dispozici je recepce, Wi-Fi a internet point (za poplatek), TV místnost, čistírna, bazén se slunečníky a lehátky (v provozu dle počasí cca od 20.5. do 15.9.), vířivka a dětská část, restaurace, bar u bazénu, bar a pitzzerie na pláži, dětské hřiště, fotbalové hřiště (za poplatek), animační programy (v italském jazyce), plážový volejbal, prádelna (za poplatek), konferenční místnost, amfiteáter, parkoviště.
APARTMÁNOVÁ ČÁST
Všechny apartmány jsou vkusně a moderně zařízeny a jsou vybaveny TV, klimatizace, balkon či terasa za příplatek (jen typy AP1/4 a AP2/6).
Studio pro 2-4 osoby (ST2-4) - jeden pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, manželským lůžkem na vyvýšeném patře, příslušenství.
Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství. Balkon či terasa za poplatek.
Apartmán pro 6 osob (AP2/6) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, příslušenství. Balkon či terasa za poplatek.
HOTELOVÁ ČÁST
Všechny pokoje jsou vkusně a moderně zařízeny a jsou vybaveny TV, klimatizace, terasu za poplatek.
Studio pro 2-4 osoby (ST2-4) - jeden pokoj s kuchyňským koutem (použití kuchyňského koutu za poplatek 35 EUR/týden) a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, manželským lůžkem na vyvýšeném patře, příslušenství.

Strava

apartmánová část vlastní
hotelová část polopenze - snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu výběr ze 2 prvních a 2 druhých chodů (v okrajových termínech může být strava servírovaná) s 1/4 l vína a 1/2 l vody v ceně.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 400 m

Počasí

Toskánsko

5°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

GRAND HOTEL GOLF

GRAND HOTEL GOLF

Itálie, Toskánsko, Tirrenia

Cena od: 2 228 Kč

Pro skupinu:

HOTEL GREEN PARK RESORT

HOTEL GREEN PARK RESORT

Itálie, Toskánsko, Tirrenia

Cena od: 2 407 Kč

Pro skupinu: