800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyToskánsko

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd večer. Noční přejezd.

2. den

Prohlí­dka města Lucca s proslulým dómem, historické centrum obehnané hradbami, pěší zóna s řadou historických budov a spletí­ úzkých středověkých uliček, Piazza dell Anfiteatro, kostel Chiesa di San Michele in Foro. Návštěva Pisy, významného města minulosti, jedinečné památky Piazza del Duomo s gotickým dómem a šikmou zvonicí­, Battisterio, Piazza dei Cavalieri. Ubytování­. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Prohlídka Sieny s řadou jedinečných památek tohoto významného toskánského města. Náměstí­ Piazza del Campo a Palazzo Publico s věží­ Torre del Mangia a muzeem Civico. Sienský dóm patřící k největším katedrálám v Itálii a svou architekturou, plastikami a malbami se řadí mezi opravdové klenoty. V obrazárně Pinacoteca Nazionale naleznete skvělou sienskou malířskou školu 12. až 16. století­. Zastávka ve středověkém městečku Monteriggioni, klenotem mezi městy na kopci, které je obehnáno středověkými hradbami. Přejezd do San Gimignana, který se řadí­ mezi nejatraktivnější­ mí­sta v Toskánsku, jeho hradby a historické veže dokreslují malebný obraz středověkého města. Návrat na ubytování. Večeře. Nocleh.

4. den

SnĂídaně. Celodenní­ prohlí­dka největších zají­mavostí­ hlavní­ho města Toskánska Florencie - náměstí Piazza della Signoria s palácem Palazzo Vecchio, katedrála Duomo Santa Maria del Fiore, zvonice, baptisterium, Ponte Vecchio, náměstí Piazza di San Lorenzo s kaplí­ Medicejských, Palazzo Pitti. Návštěvvy muzeí­. Odjezd večer.

5. den

Návrat dopoledne.

Počasí

Toskánsko

14°C Polojasno