800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyToskánsko a ostrov Elba

Pisa/ Elba/ Portoferraio/ Marina di Campo/ Monte Argentario/ Florencie

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Pisy, prohlídka toskánské metropole se světově proslulou šikmou věží na Piazza dei Miracoli (Náměstí zázraků), baptisterium, katedrála..., volno, odjezd na ubytování, večeře.
2. den: Po snídani odjezd trajektem na největší a jeden z nejkrásnějších toskánských ostrovů Elbu, proslavený zejména pobytem Napoleona i úchvatnou přírodou, příjezd trajektem do městečka Portoferraio - prohlídka hlavního města ostrova s malebnými uličkami ve staré městské čtvrti, pobřežní promenáda, náměstí Piazza Napoleone a Villa dei Mulini (Napoleonovo muzeum), odjezd na první část prohlídky severní části ostrova, kde úchvatné skalnaté útesy střídají písečné pláže s azurově modrým mořem, možnost koupání, odjezd na ubytování v přímořském letovisku, večeře.
3. den: Po snídani dokončení prohlídky jižní části ostrova, prohlídka jednoho z nejkrásnějších městeček ostrova Marina di Campo s půvabným historickým centrem s úzkými uličkami plnými kaváren, restaurací a obchodů, volno. Odpoledne návrat trajektem na pevninu, odjezd na ubytování, večeře. Volno nebo podvečerní fakultativní výlet na poloostrov Monte Argentario s luxusními letovisky, průjezd silnicí Strada Panoramica nabízející úchvatné výhledy na skalní zátoky, útesy a zálivy.
4. den: Po snídani odjezd do Florencie se zastávkou na ochutnávku vín v oblasti Toskánska s možností nákupů, Florencie - prohlídka metropole Toskánska, centrum renesanční kultury - náměstí Signoria, most Ponte Vecchio, dóm Santa Maria del Fiore, Medicejská kaple a palác, volno k individuálním prohlídkám muzeí a galerií. Odjezd na ubytování, večeře.
5. den: Po snídani individuální volno u moře s možností koupání. V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

Možnosti ubytování

Počasí

Toskánsko

3°C Jasno