800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVůně a krásy Toskánska

Florencie | Monte Carlo | Carrara | Cinque Terre | La Spezia | Lucca | Pisa

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Milána, transfer do Florencie. Prohlídka této světově proslulé metropole Toskánska, která se stala v době renesance největším italským centrem kultury a umění. Mezi nejzajímavější místa patří náměstí Signorie se svojí hradu podobnou radnicí a Michelangelovou sochou Davida, dále náměstí Piazza del Duomo s nádhernou katedrálou Santa Maria del Fiore a další. Individuální volno, možnost návštěvy zdejších muzeí (fakultativně i s přednostním vstupem). Ubytování, pro zájemce možnost návštěvy večerní Florencie, nocleh v hotelu.

2. den

Snídaně, odjezd do Carrary, slavného města, kde část života strávil i sochař Michelangelo při výběru mramoru pro svá díla. Dle možností návštěva zdejších lomů. Pokračování do Cinque Terre s návštěvou jedné z překrásných vesniček, průjezd La Spezie, malebného přímořského přístavu. Odjezd na ubytování, nocleh.

3. den

Snídaně, návštěva Luccy, rodného města Giacoma Pucciniho, kde mj. stojí za návštěvu katedrála Duomo San Martino, kostel San Michele in Foro, nacházející se na bývalém římském fóru, či Via Guinigi se svými nádhernými paláci ze 14. století. Poté odjezd do Pisy, která proslula zejména šikmou věží a dómem z bílého mramoru. Pokračování v cestě do městečka Monte Carlo, známého především svým středověkým hradem, který nechal postavit Karel IV. Ochutnávka pravých toskánských specialit. Odjezd na ubytování, nocleh.

4. den

Snídaně, transfer na letiště v Římě, odlet do Prahy.

Fakultativní příplatky

• příplatek za jednolůžkový pokoj 1.390,- Kč

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Toskánsko

23°C Skoro jasno

×