800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVíkendy v italských metropolích pro nezávislé cestovatele

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

Hotel San Marco   (Řím)
Tento útulný hotel, umístěný přímo v centru Říma na strategicky nejvýhodnějším místě vzhledem k dostupnosti všech římských památek je vybaven recepcí, barem, snídaňovou restaurací a výtahem. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství, fén, TV (možnost internetu za poplatek), telefon, klimatizaci, trezor, minibar. Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost dalšího stravování v bezprostředním okolí hotelu.

Hotel Malaspina  (Florencie)
Tento příjemný hotel se nachází jen několik minut chůze od nejznámějších světových muzeí a pamětihodností, cca 10 minut se nachází náměstí sv. Marka. Hotel disponuje recepcí, restaurací, lobby barem, konferenční místností a garážemi (na vyžádání). Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají příslušenství, SAT TV, telefon, minibar, trezor, klimatizaci a balkon.

Hotel Portofino  (Lido di Jesolo - Benátky)
Hotel Portofino s krásnou zahradou se nachází přímo v centru  Lida di Jesola s množstvím barů, restaurací a obchodů, cca 100 metrů od moře (plážový servis v ceně) a jen několik minut jízdy od přístavu Punta Sabbioni, ze kterého se dostanete pohodlně veřejnou lodní dopravou přímo do centra Benátek - na náměstí sv. Marka, ale i na slavné benátské ostrovy Murano (světoznámé sklárny) a Burano (vyhlášené krajky). Hotel je vybaven recepcí, restaurací, barem, výtahem, bazénem s terasou a parkovištěm (počet míst omezen). Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek mají příslušenství, fén, telefon, SAT TV, minibar, trezor, klimatizaci a balkon.

Upozornění

Cena nezahrnuje případnou místní pobytovou taxu, která se platí na místě.

Počasí

Apulie

16°C Skoro jasno

Benátsko

11°C Jasno

Florencie a okolí

9°C Jasno

Kalábrie

16°C Polojasno

Ligurie

20°C Jasno

Miláno a okolí

17°C Jasno

Řím a okolí

10°C Jasno

Sardínie

15°C Jasno

Sicílie

20°C Skoro jasno

Toskánsko

9°C Jasno

×