800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGOLDEN TULIP PRIVILEGE

Hotel Golden Tulip s ideální polohou na severním pobřeží (u přístavu) oplývající precizním designem hotelových pokojů a zařízení, cca 600m od pláže s povolným vstupem do moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Golden Tulip s ideální polohou na severním pobřeží (u přístavu) oplývající precizním designem hotelových pokojů a zařízení, cca 600m od pláže s povolným vstupem do moře.

Ubytování

Harmonicky zařízené pokoje s moderním nábytkem s vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana, WC), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma)a vybaveny TV/SAT, telefonem, rychlovarnou konvicí, trezorem a chladničkou (za poplatek). Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Recepce a vstupní lobby, restaurace, bar u bazénu „Gazoz“, sport bar s 11 LCD TV s non-stop sportovními programy, bazén, venkovní vířivka. Pro děti je zde speciální dětský klub "Kishkushim", největší v Eilatu. Talentovaný a profesionální personál nabízí pestré činnosti a zábavné programy pro děti po celý den, které nabízejí rozmanitou škálu jedinečných aktivit. Pro dospělé probíhá v průběhu dne také cvičení jógy, pilates, meditace a mnoho dalších aktivit. SPA a fitness centrum - sauna, kadeřnictví a kosmetický salon (za poplatek). V hotelu je pro pohodlí hostů také obchod se suvenýry, který nabízí výběr suvenýrů a novin, dále prádelna, hlídaní dětí. Hotelové konferenční centrum nabízí sofistikované vybavení a je ideálním místem pro pořádání konferencí a seminářů, nabízí různé konferenční místnosti.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení all inclusive.

Pláž

Hotel se nachází cca 600m od písečné pláže s povolným vstupem do moře.

Náš názor

Tento okouzlující hotel, jehož cílem je nabídnout hostům příjemné a přátelské prostředí luxusu a relaxace, splňující představu dovolené vašich snů.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Eilat

28°C Skoro jasno

×