800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ISROTEL SPORT CLUB

  • Vhodná dovolená pro všechny, co rádi tráví dovolenou aktivně
  • Široká sportovní nabídka

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

velký hotel se sportovním zaměřením je na pobřežní promenádě a kousek od písečné pláže. Za hotelem je laguna s přístavištěm jachet a také zábavní park. Obchody, restaurace a další hotely vedle hotelu.

Ubytování

velké prostorné standardní pokoje (bez balkonu) i superior pokoje (s balkonem), výhled na bazén je za příplatek. Rodinné pokoje jsou propojené. Moderní nábytek, klimatizace, pohovka, SAT/TV, telefon, velké postele, koupelna/WC, fén, kávový koutek. Nekuřácké pokoje na vyžádání.

Vybavení

velká vstupní hala s recepcí a lobby barem, hlavní restaurace, 2 bazény (1 vyhřívaný), dětský bazén, fitness centrum, sauna, jacuzzi a hřiště na squash, fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště, tenisový kurt. Vodní sporty jsou v sousedním hotelu Royal Beach (20m). Trezor na vyžádání v recepci. Spa centrum. Synagoga, obchody, sportovní aktivity během dne dle rozpisu. Hotel pořádá cyklistické výlety. Půjčovna kol. Konferenční sál. Noční bar s diskotékou. Služby za poplatek: motorizované vodní sporty, pronájem kol, tre­zor, masáže, internet.

Stravování

All inclusive: All inclusive: snídaně, oběd, večeře během dne, zmrzlina a lehké občerstvení, alkoholické (do půlnoci) i ne­alkoholické nápoje, animační programy, vodní sporty v areálu hotelu Royal Beach 5* (kánoe, kajaky), večerní zábava.

Pláž

cca 50m od písčité pláže

Náš názor

Oblíbený hotel pro aktivní klienty, kteří se nechtějí na dovolené nudit a chtějí se účastnit sportovních aktivit v hotelu. Díky poloze vhodný k večerním procházkám na dosah hotelu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Recenze

8,7
19. srpen 2012 / Josef Wrobel

Někde jsem četl nebo slyšel - Člověk, může procestovat celý svět, pokud nenavštíví Izrael je to samé jaké by nepřekročl práh svého domu.

Jedná z nejkrásnějších dovolených. Doporučil bych to každému ať už je věříci či nikoliv. Izrael…

Celá recenze >

Počasí

Eilat

31°C Jasno

×