800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DANIEL

Hotel Daniel se nachází v turistickém středisku Ein Bokek v jižní části Mrtvého Moře, cca 100 km od letiště. V okolí hotelu se nacházejí nákupní možnosti. Písčná pláž je oddělena pouze pobřežní komunikací.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Kombinace luxusního ubytování, vynikající stravy a vyhlášeného SPA centra. Hotel vhodný pro náročnou klientelu, která zde načerpá energii plnými doušky a prožije zde nezapomenutelnou dovolenou.

Pláž

Vlastní soukromá písečná pláž se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA..

Poloha

Hotel Daniel se nachází v turistickém středisku Ein Bokek v jižní části Mrtvého moře, cca 100 km od letiště. V okolí hotelu se nacházejí nákupní možnosti. Písčná pláž je oddělena pouze pobřežní komunikací.

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu v hlavní restauraci hotelu. K večeři se podávají nealkoholické nápoje a pivo zdarma. Po hotelových hostech je vyžadován společenský oděv při vstupu do restaurací, barů a nočních klubů.

Ubytování

Prostorné a luxusně zařízené pokoje s výhledem na moře nebo hory s vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, rádiem, telefonem, minibarem a trezorem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, lobby, Wi-Fi (za poplatek) v celém hotelu, čtyři restaurace, skotský pub, kavárna, disco klub, venkovní bazén, bar u bazénu, SPA centrum „Fitomer“ se rozkládá ve dvou podlažích a zahrnuje krytý plavecký bazén s vodou z Mrtvého moře, solárium, sauny - suchou a mokrou, sirovodíkové lázně, salon krásy, léčebné a kosmetické procedury, fi tness centrum (SPA centrum zdarma), dětský klub. Hotel disponuje také profesionální bowlingovou dráhou (osm drah) jedinou svého druhu u Mrtvého moře. Pro pořádání konferencí a výjezdových zasedání naleznete banketní a koncertní sál pro 580 osob

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 100 km
×