800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Jamajky

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Koupání v horské řece.

Autor: Jaroslav Svoboda , navštíveno 11/2010 Celý zážitek

musím vyzdvihnout perfektní práci delegátky Vlastičky z cestovní kanceláře Exim Tours , která měla náš přílet a odjezd do hotelu perfektně připravený , včetně výkladu zajímavosti o této zemi. Prozatím jsme se nikde s takový perfektním přístupem nesetkali. Opravdu je to člověk na svém místě, a patří jí veliké poděkování. Dovolená byla bezproblémová její zásluhou, je to člověk na pravém místě. ještě jednou veliké díky.

Autor: Lenka Bienerová (44 let), navštíveno 1/2013 Celý zážitek

Prvním fascinujícím zážitkem na Jamajce bylo uvítání naší průvodkyní paní Vlastou, která je profesionálem na svém místě.
Všichni cestují jistě touží po dlouhé cestě letadlem se co nejrychleji ubytovat a vyhnout se nutným záležitostem s tím spojeným a toto se právě naší průvodkyni svým přístupem velmi daří. Snaží se, aby cestující byli co nejméně zatíženi jakoukoli administrativou na hotelu a vše měla připravené a poskytla cestujícím již během cca 90ti minutové cesty do hotelu. Paní…

Autor: DAGMAR HÁJKOVÁ (56 let), navštíveno 1/2013 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-3 z 3
×