800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyJamajka - za poznáním ostrova a relaxem na plážích

Montego Bay • Ocho Rios • Port Antonio • Kingston • Black River • Negril

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy do Montego Bay. Po příletu transfer do hotelu a ubytování v Montego Bay.

2. den

snídaně. Projížďka hlavním turistickým centrem ostrova a dále přejezd směrem k Ocho Rios. Zastávka u Falmouth, nalodění na bambusový raft a projížďka po řece Martha Brae. Odpoledne zastávka v Columbus Park – minimuzeum letadel. Příjezd do městečka Ocho Rios, nejdůležitějšího přístavu na ostrově, kde kotví velké turistické zaoceánské lodě. Možnost nákupů, relax.

3. den

snídaně. Po snídani si zabalte ručníky a fotoaparáty – návštěva jedné z nejoblíbenějších atrakcí ostrova – vodopádů Dun n´s River Waterfalls. Možnost koupání ve vodopádech a jezírkách, které tvoří řeka nebo na pláži. S průvodcem je možné vystoupat v korytu řeky – vodopádu, až na vrchol. Odpoledne volno na nákupy a návštěvu botanické zahrady. Ubytování v Ocho Rios.

4.den

snídaně. Přejezd podél pobřeží do Port Antonio, cestou uvidítě banánové plantáže, tropickou přírodu. Cestou návštěva Modré Laguny. Dále zastávka na jedné z krásných plážích ostrova a možnost koupání, slunění. Ubytování.

5.den

přejezd přes Blue Mountain, kde se pěstuje slavná káva. Příjezd do Kingstonu, návštěva a prohlídka hlavního města ostrova. Můžete zde obdivovat budovy divadel, muzeí, ambasád, ale také vládní budovy. Návštěva Musea Boba Marley, legendy reggae nebo koloniálního domu Great House, Devon House. Přejezd do Treasure Beach, ubytování a nocleh.

6.den

snídaně. Přejezd přes jižní pobřeží, přes „Španělské město“ do Mandeville, které bývá nazýváno nejvíce anglickým místem na Jamajce. Město je vyhlášenou těžbou nerostů, ze kterých se vyrábí aluminium. Jamajka je největší výrobce aluminia na světě. Odpoledne návštěva a ochutnávka ve výrobně proslulého jamajského rumu Appleton.

7.den

snídaně. Návštěva Black River – neprobádaná oblast jižní Jamajky. Návštěva vodopádů Y S. – průzračné proudy vody padající kaskádami vytvářejí na nejnižší úrovni ohromné bazény pro plavání. Projížďka lodí po řece, kde můžete narazit na krokodýly. Večer přejezd do Negrilu, návštěva Rick Café Sunset. Pozorování úžasného západu slunce v baru nad útesy. Ubytování v Negrilu v hotelu.

8.den

transfer na letiště a odlet do Prahy. V případě zájmu možnost prodloužení o 7 nocí na Jamajce ve vybraném hotelu.

Počasí

Falmouth

28°C Bouřky

Montego Bay

28°C Bouřky

Negril

28°C Bouřky

Ocho Rios

30°C Skoro jasno

×