800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COUPLES SWEPT AWAY

  • Hotel se nachází přímo u písečné pláže
  • Pouze pro dospělé

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento příjemný hotel pouze pro dospělé (od 18ti let) složený z několika dvou až třípatrových budov je situovaný v rozlehlé zahradě ve středisku Negril ve dvou částech (sportovní aktivity se nachází v zadní části přes cestu, ostatní služby a ubytování jsou situovány v hlavní části u pláže).

Středisko

Negril

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, 3 bazény, 4 jacuzzi, 8 barů, 4 restaurace (některé jsou jeden den v týdnu uzavřeny), 2 snack bary (gril a fresh/vegetariánský), wifi, směnárna, bankomat, obchody, herna, casino, noční klub.

Pokoje

Pokoje Garden Verandah situované do zahrady se nachází v některé ze dvou až třípatrových budov blíže silnici a jsou vybavené koupelnou se sprchou a příslušenstvím, klimatizací, stropním ventilátorem, telefonem, TV, kávovarem, minibarem, fénem, trezorem, žehlícím setem, balkonem nebo terasou. Za příplatek možnost pokojů situovaných v Great House, Atriu či podél pobřeží, některé mají možnost výhledu na moře. Všechny pokoje mají manželské dvoulůžko.

Stravování

All inclusive formou bufetové plné penze, brzká ranní kontinentální snídaně, snacky během dne a noci, nealkoholické a alkoholické nápoje včetně mezinárodních značek. V restauracích Lemon Grass a Feathers nutná rezervace.

Sport a zábava

10 tenisových kurtů (noční osvětlení) s možností osobního trenéra, hřiště na squash, racquetbal a basketbal, tělocvična, aerobik, jóga, běžecká dráha, pára, sauna, plážový volejbal, stolní tenis, večerní zábavní programy (především různorodá hudební vystoupení), jednou týdně plážová party. Za poplatek služby lázeňského centra. V blízkosti za poplatek 18ti jamkové golfové hřiště, potápění (možnost PADI cetifikace), vodní sporty na pláži.

Pláž

Hotel se nachází přímo na široké písečné pláži s pozvolným vstupem do moře.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Negril

31°C Skoro jasno

×