800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HEDONISM II

Hotelový komplex se nachází u písčité pláže, který je rozdělený na nuda a klasickou část. Je situován jenom pár minut chůze od centra Negrilu a od letiště vzdálen 1 hod. jízdy.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

  • hotelový komplex tvoří několik budov, nachází se uprostřed tropické zahrady ve středisku Negril, na zá padním pobřeží Jamajky, cca 90 km od letiště Montego Bay. Hotel je ideálním místem pro vyznavače nevázané ho životního stylu s uvolněným vztahem k sexu.

Pláž

  • hotel leží přímo u dvou písečných pláží, z nichž jedna je nudistická

Vybavení

  • k vybavení areálu patří 4 restaurace (z toho 3 jsou a la carte, které nabízí italské, jamajské a japonské speciality), 5 barů, gril-bar na pláži, 5 bazénů (z toho 1 nudistický s mokrým barem), vodní skluzavka, 2 jacuzzi, obchod se suvenýry.

Zábava a sport

  • 6 tenisových kurtů (s osvětlením), squash, badminton, basketbal, volejbal, biliár, fitness centrum, sauna s parní lázní, vodní sporty - windsurfing, vodní lyže, šnorchlování, potápění. Za poplatek možnost lázeňské terapie, katamarán a potápěčské kurzy. Hotel pořádá bohaté animační programy během dne i večera. Velmi populární je např. bodypainting.

Stravování

  • All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů během dne

Vybavení pokojů

  • koupelna s WC, fén, TV, klimatizace, telefon, trezor, rádio s CD přehrávačem, kávovar, žehlička a žehlící prkno, stropní zrcadlo. Pokoje se nacházejí buď v prudérním nebo v nudistickém sektoru.

Na pokoji max. 2 osoby starší 18 let.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 8 km
vzdálenost od Letiště: 90 km

Počasí

Negril

26°C Létající prach

×