800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THE PALMS

Hotel se nachází přímo u krásné pláže s bílým pískem. Z druhé strany vede silnice podél letoviska Negril, kde najdete pár místních barů a obchůdků. Restaurace a bary se nacházejí podél pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází přímo u krásné pláže s bílým pískem. Z druhé strany vede silnice podél letoviska Negril, kde najdete pár místních barů a obchůdků. Restaurace a bary se nacházejí podél pláže.

Vybavení

nově zrekonstruovaný menší hotel, malá recepce, 2 nízké jednopatrové budovy, restaurace, bar na pláži, bazén s lehátky a slunečníky, lehátka a slunečníky na pláži, plážové osušky, internet.

Služby za poplatek

vodní sporty na pláži

Ubytování

zrekonstruované pokoje v jednoduchém stylu – kombinace bílé barvy a tmavého dřeva. Veškeré zařízení je navrhnuté samotným majitelem, který je známý umělec v USA. Koupelna, WC, televize, klimatizace, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa. Pokoje deluxe mají větší koupelny, DVD přehrávač.

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

Velmi příjemný menší hotel s perfektním vedením, osobitým stylem a příjemným personálem, vyhlášenou kuchyní a skvělým barem a na pláži vám umožní poznat pravou atmosféru Jamajky.

Strava

Snídaně:a la carte
Obědy:a la carte
Večeře:a la carte

Počasí

Negril

32°C Převážně oblačno

×