800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COUPLES NEGRIL

Hodnocení:
5,5
z 10 na základě 1 recenze
Hotel se nachází v oblasti Negril, asi 1,5 hodiny jízdy od letiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

resort se nachází přímo u krásné dlouhé písčité pláže v Negrilu, obklopen tropickou vegetací. Do centra Negrilu cca 3 km. Při procházce po pláži v blízkosti místní bary, restaurace.

Vybavení

elegantní a příjemný resort pouze pro dospělé nabízí velmi kvalitní služby na vysoké úrovni. Vstupní hala s recepcí, lobby, 5 restaurací (bufetová Cassava Terrace, beach grill, Heliconia – středomořská kuchyně, Otaheite – jamajská a karibská kuchyně, Lychee Restaurant – asijská kuchyně), několik barů v celém komplexu, fitness centrum, 4 tenisové kurty, stolní tenis, lekce tance, golf (green fee a transfer v ceně), windsurfung, jachtaření, vodní lyže, fitness. vodní sporty, jacuzzi, spa, hlavní bazén, 2 menší bazény, lehátka a slunečníky u bazénů a na pláži, plážové osušky, připojení na internet (wi-fi). Animační a zábavní programy.

Služby za poplatek

procedury ve spa, potápění.

Ubytování

celkem 234 pokojů a suite v nižších budovách. Základní typ pokoje deluxe s výhledem do zahrady, za příplatek deluxe s výhledem na moře, deluxe u pláže, garden suite a suite u pláže. Pokoje jsou v elegantním stylu z přírodních materiálů, klimatizace, stropní ventilátor, TV, telefon, minibar, sprcha, koupelna, vysoušeč vlasů, vařič kávy, žehlička, trezor, balkon nebo terasa do zahrady nebo k směrem k moři. Suite mají navíc jacuzzi, větší koupelnu a houpací síť na terase nebo balkonu.

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

Hotelový resort i pro velmi náročné klienty, poklidná atmosféra na krásné pláži, výborná kuchyně!

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové
Večeře:bufetové
All inclusive:plná penze formou bufetu nebo dle výběru v restauracích a la carte, neomezená konzumace nealko a alkoholických nápojů během celého dne, občerstvení a snacky během dne. Výlety do centra Negrilu, návštěva baru a pozorování západu slunce v Margaritaville, výlety lodí s proskleným dnem, výlet na korálový útes – šnorchlování.

×