800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COUPLES SWEPT AWAY

  • Hotel se nachází přímo u písečné pláže
  • Pouze pro dospělé

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

na okraji letoviska Negril, přímo nádherné dlouhé písčité pláže. Do centra Negrilu asi 3 km, obchůdky v dosahu, bary a restaurace podél celé 7 km dlouhé pláže.

Vybavení

komplex určený pouze pro dospělé, přímo u krásné pláže v tropické zahradě, část komplexu také přes silnici. Vstupní hala, lobby, 6 restaurací (hlavní bufetová, další bufetové nebo a la carte), 7 barů v celém komplexu, 2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu, na pláži, plážové osušky, internet, wi-fi, spa, konferenční prostory, fitness a plavecký bazén (přes silnici), aerobic, jóga, sauna, jacuzzi, vodní sporty: windsurfing, jachtaření, šnorchlování, vodní lyže, kajaky, tenisové kurty, squashové kurty, basketbal, golf (mimo areál hotelu, green fee a transfer v ceně). V restauracích je požadováno oblečení dle předpisů (dlouhé kalhoty, košile, plná obuv – dle typu restaurace).

Služby za poplatek

procedury ve spa, potápění.

Ubytování

312 pokojů rozmístěných v tropické zahradě, koupelna, WC, klimatizace, TV, telefon, vysoušeč vlasů, trezor, balkon nebo terasa, minibar. Základní typ pokoje s výhledem do zahrady, za příplatek s výhledem do atria, na moře, beach front suite, beach front suite s verandou. Suite mají navíc na terase houpací síť. Pokoje a suite jsou zařízené v příjemném přírodním stylu, prostorné.

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

Luxusní a příjemný resort na nádherné pláži, i pro náročnější klienty.

Strava

Typ stravy: all inclusive
snídaně, obědy a večeře formou bufetu nebo v restauracích a la carte, snacky a občerstvení během celého dne, nealko a alkoholické nápoje, pivo, víno, veškeré sportovní zařízení a sporty, výlety: západ slunce, Margaritaville, výlety na katamaránu, výlety na lodi s proskleným dnem, šnorchlování, golf (podmínky upřesní hotel).

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Negril

27°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL CLUB RIU NEGRIL

HOTEL CLUB RIU NEGRIL

Jamajka, Negril

Cena od: 84 990 Kč

Pro skupinu: