800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyObjevte Jamajku

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

sraz skupiny na letišti v Praze. Odlet na Jamajku. Přílet do Montego Bay, transfer do hotelu v oblasti Ocho Rios, ubytování, indivuduální volno, nocleh.

2. den

snídaně. Následuje osvěžení – obléknout do plavek, zabalit ručníky, vzít kameru, navštívíme atrakci číslo 1 – vodopády Dunn‘s River. Vodopády jsou řazeny jako svatební koláčky a s pomocí zkušeného průvodce můžete vyšplhat až nahoru. Plavání ve svěžím skalním bazénu a masáž kaskádovými peřejemi. Následuje cesta podél severovýchodního pobřeží, která vede bohatou, zelenou přírodou, banánovými plantážemi a panenským pobřežím. Město Port Antonio bylo jedním z domovů divokých holly woodských večírků herce Errola Flynna a jeho hostů, nyní je ale tichým oblastním městečkem, krátká prohlídka města. Ubytování, nocleh.

3. den

snídaně. Cesta do hlavního města – Kingstonu. Kingston je kosmopolitní, hektické a moderní město se sídly vládních úřadů, avšak skrývá i mnoho historických památek. Návštěva Domu Reggae, což je Muzeum Boba Marleyho (vstupné není v ceně), po obědě prohlídka koloniálního domu Devon House (vstupné není v ceně). Následuje cesta do Mandeville, která nás povede kopcovitou a bujně porostlou krajinou, město často nazývají nejangličtější město Jamajky. Město vděčí své prosperitě těžbě bauxitu (výroba hliníku), jehož je Jamajka světově největším vývozcem. Cesta přes Spur Tree Hill, tyčící se 610 m nad bambusovou cestou (Bamboo Avenue), a skrz hojná rašeliniště a močály Černé řeky. Pozorování fauny a fl óry na březích řeky. Nocleh v hotelu v okolí.

4. den

snídaně. Projížďka lodí po nejdelší řece ostrova, pozorování fauny, fl óry, krmení krokodýlů. Cesta k vesnicím, které jsou vyhlášená vynikajícími rybími restauracemi. V odpoledních hodinách návrat do oblasti Negril s překrásnou 10 km dlouhou pláží, nocleh.

5. - 7. den

pobyt v letovisku Negril ve 3* hotelu se snídaní.

8. den

snídaně, individuální volno. Transfer na letiště Montego Bay, odlet do Prahy.

Příplatky

pojištění léčebných výloh (364 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (316 Kč) • 1lůžkový pokoj 2990 Kč (ubytování na okruhu)

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Falmouth

27°C Skoro jasno

Montego Bay

27°C Skoro jasno

Negril

27°C Skoro jasno

Ocho Rios

29°C Skoro jasno

×