800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh Jamajkou

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den

PRAHA – MONTEGO BAY – OCHO RIOS
Sraz skupiny na letišti Praha – Ruzyně 2,5 hodiny před odletem. Odlet na Jamajku. Přílet do Montego Bay, uvítání na letišti a transfer podél severního pobřeží do Ocho Rios. Nocleh v Ocho Rios.

2. den

OCHO RIOS – DUNN’S RIVER FALLS – PORT ANTONIO
Snídaně. Po průjezdu přístavním centrem Ocho Rios se budete moci vykoupat v nejznámější turistické atrakci Jamajky – ve vodopádech Dunn’s River Falls. Tyto kaskádovité vodopády s přírodními jezírky je možné vyšplhat za doprovodu místního průvodce proti proudu řeky. Po obědě přejezd podél scénického severního pobřeží s mnoha banánovými plantážemi a do poklidného městečka Port Antonia, krátká prohlídka centra města. Nocleh v hotelu v Port Antoniu.

3. den

FRENCHMAN’S COVE – KINGSTON
Snídaně. Návštěva pláže Frenchman’s Cove s bílým pískem, volný čas na pláži, oběd. Přejezd do hlavního města Jamajky Kingstonu. Kingston je správním centrem Jamajky s muzei, divadly i hudebními kluby. Volný čas pro fakultativní prohlídku muzea Boba Marleyho, zesnulého, legendárního jamajského hudebníka stylu reggae, nebo Devon House, prvního koloniálního domu, vlastněného bohatou rodinou Afroameričanů. Nocleh v Kingstonu.

4. den

KINGSTON – JIŽNÍ POBŘEŽÍ
Snídaně. Přejezd k jižnímu pobřeží Jamajky se zastávkou v Mandeville, městečku s koloniální, anglickou atmosférou, zastávka v Bamboo Avenue, kde byly během kolonizace vysázeny tisíce bambusů podél několik km dlouhé silnice na ochranu proti prudkému slunci. Nocleh v okolí Black River.

5. den

BLACK RIVER - NEGRIL
Snídaně. Projížďka motorovým člunem po nejdelší řece Jamajky Black River. Pozorování krokodýlů, vodních ptáků a mnoha mangrovníků na březích řeky s černým dnem. Poté transfer do Negrilu podél jihovýchodního pobřeží Jamajky. Ubytování v hotelu Sun Garden Resort Resort ** se snídaní.

6. - 10./11. den

NEGRIL
Pobyt v nejznámějším letovisku Jamajky v Negrilu na východním pobřeží v hotelu Sun Garden Resort Resort ** se snídaní (za příplatek pobyt s programem All Inclusive v hotelu Merrils Beach Resort III ***). Volno na koupání, vodní sporty.

11./12. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Volno na koupání, opalování, vodní sporty či nákup posledních suvenýrů. Odpoledne transfer na letiště v Montego Bay a odlet do Prahy.

12./13. den

PŘÍLET DO PRAHY

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Počasí

Falmouth

26°C Klidno

Montego Bay

26°C Klidno

Negril

26°C Klidno

Ocho Rios

29°C Skoro jasno

×