800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh Jamajkou s pobytem u moře + Daniels Beach Village

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy v časných ranních hodinách krátce po půlnoci předchozího dne přes Azory a Bermudy do Montego Bay. Přílet v pozdních dopoledních místního času, transfer do hotelu v Ocho Rios, hlavním přímořském středisku v centrální části severního pobřeží ostrova, volno k aklimatizaci a odpočinku po náročné cestě, nocleh v hotelu.

2. den

Po snídani návštěva jedné z hlavních atraktivit ostrova – vodopádů „Dunn’s River Waterfalls“. Vodopády tekou v několika kaskádách o celkové výšce 200 metrů do moře. Během prohlídky příležitost ke koupání v chladivých sladkých vodách řeky Dunn. Turistický výstup korytem řeky a vodou vodopádů a po jednotlivých terasách vodopádů od jejich paty k vrcholu. Pokračování cesty zelenou krajinou severního pobřeží podél banánových plantáží na východ do městečka Port Antonio. Kdysi středisko vyhledávané holywoodskými hvězdami v čele s proslulým Errolem Flynnem, dnes malý nostalgický přístav, který je hlavním centrem vývozu banánů z ostrova. Návštěv světoznámé Modré laguny, kde se natáčel stejnojmenný slavný film, jehož hvězdou byla čtrnáctiletá Brooke Shields. Možnost vykoupat se v této překrásné exotické zátoce. Večer typická Jamajská večeře, jejíž základem je „jerked pork&chicken“ – speciálně upravené částečně uzené vepřové a kuřecí maso nakládané ve speciálním koření. Nocleh v hotelu.

3. den

Po snídani časně ráno odjezd na jih hornatým vnitrozemím ostrova s typickými kávovníkovými plantážemi podél Modrých hor, odkud pochází nejkvalitnější káva na světě vděčící za svou kvalitu speciálnímu mikroklimatu Modrých hor. Příjezd do metropole ostrova Kingston, kde se snoubí dlouhá historie s kosmopolitní atmosférou moderního velkoměsta. Možnost navštívit buď slavné museum Boba Marleye nebo koloniální palác Devon House. Pokračování cesty jižním vnitrozemím ostrova na západ do Mandeville horského městečka vděčícího za svou prosperitu těžbě bauxitu (hliníkové rudy), jejíž je Jamaika největším producentem. Městečko s překrásnou krajinou v okolí se pyšní přezdívkou „nejangličtější město Jamajky“. Cesta pokračuje proslulou čtyři kilometry dlouhou bambusovou alejí na civilizací dosud nedotčené jihozápadní pobřeží do městečka Black River (Černá řeka) k ústí stejnojmenné řeky – nejdelší na Jamajce. Nocleh v hotelu v oblasti Black River.

4. den

Po snídani časně ráno projížďka pobřežními rameny při ústí řeky do moře, kde uprostřed mangrových porostů bude příležitost vidět některé z více než tří set zdejších Jamajských krokodýlů v jejich přirozeném prostředí. Pokračování cesty na severozápad do Negrilu s jeho proslulou bílou pláží. Ubytování v hotelu Daniels Beach Village. Klienti ubytovaní v hotelu Starfish pokračují severním pobřežím přes Montego Bay do svého hotelu. Nocleh v pobytovém hotelu dle volby klienta.

5. a další pobytové dny

Pobyt na pláži ve zvoleném hotelu, volno možno účasti na fakultativních výletech. Předposlední den: Po obědě uvolnění pokoje a transfer na letiště, odlet v pozdních odpoledních hodinách s mezipřistáními do Evropy.

Poslední den

Přílet do Prahy v ranních nebo dopoledních hodinách.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Falmouth

27°C Skoro jasno

Montego Bay

27°C Skoro jasno

Negril

27°C Skoro jasno

Ocho Rios

29°C Skoro jasno

×