800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPlavba Karibikem s prodloužením v Miami

Miami• Fort Lauderdale• George Town • Falmouth • Labadee • Fort Lauderdale • Miami

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

setkání s průvodcem na letišti v Praze. Odlet z Prahy do MIAMI, transfer do hotelu. Individuální volno. Okružní jízda městem a pěší procházka kolem Little Havana, Coconut Grove a Art Deco District. (dle letového řádu je možné přesunout okružní jízdu až na druhý den). Nocleh v hotelu.

2. den:

snídaně, individuální volno, okružní jízda  a zastávka u  světoznámé pláže South Beach, následuje transfer do přístavu, nalodění, individuální volno na palubě lodi  nebo fakultativně návštěva města FORT LAUDERDALE (režim all inclusive začíná až naloděním). Odplutí.

3. den:

program na lodi.

4. den: GEORGE TOWN

 – připlutí na ostrov Grand Cayman, největší ze tří Kajmanských ostrovů. Odpočinek na úchvatné sedmimílové pláži s práškově jemným pískem a vodou neskutečně čirou.  Možnost šnorchlování s rejnoky a mořskými želvami nebo nakupování v duty free obchodech.  Odplutí.

5. den:

Falmouth -  připlutí na Jamajku. Město které nabízí impozantní georgiánskou architekturu 19. století a je plné nedotčených budov s unikátní řezbářskou výzdobou a místními řemeslnými výrobky. Díky své centrální poloze nabízí svým návštěvníkům nejlepší zážitky severního pobřeží Jamajky. Odplutí.

6. den:

 LABADEE – připlutí na karibský soukromý ostrovní ráj společnosti Royal Caribbean International s nádhernými plážemi, dechberoucí scenérií a úžasnými vodními aktivitami. Nabízí pohled z ptačí perspektivy při napínavé parasailingové jízdě 122 metrů nad krásným poloostrovem nebo možnost zakoupení místních ručně dělaných uměleckých výrobků a dřevořezeb. Odplutí.

7. den:

program na lodi.

8. den:

FORT LAUDERDALE – připlutí na Floridu v 05:30, vylodění,  dle letového řádu individuální volno, transfer na letiště Miami. Odlet do Prahy.

9. den:

přílet zpět do ČR.

Povinné příplatky

spropitné 52 EUR/osoba/plavba

Vybavení lodi

15 palub, aquapark včetně surfového simulátoru, solárium, bazén s vodopádem, lezecká stěna, vnitřní umělé kluziště, minigolfové hřiště, venkovní běžecká dráha, sportovní hriště na basketbal nebo volejbal, 136 m dlouhá královská promenáda plná obchodů, restaurací a zábavy, dozorovaný program pro mládež, široký výběr barů a salonků, divadlo, lázně, fitness, internetová kavárna, kino.

Technické parametry lodi

• Loď: Independece of the Seas • Kapacita: 3 634 pasažérů • Rychlost: 21,6 uzlů • Délka: 339 m, šířka: 56 m.

Počasí

Falmouth

26°C Klidno

Montego Bay

27°C Skoro jasno

Negril

26°C Klidno

Ocho Rios

28°C Skoro jasno

×