800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SANDALS ROYAL CARIBBEAN RESORT

  • Vhodné pro náročné klienty
  • Pouze pro dospělé

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní hotel Sandals Royal Caribbean Resort se nachází přímo u krásné pisečné pláže, ze které je výhled na hotelý soukromý ostrůvek, který je hotelovým hostům k dispozici. Od centra Montego Bay je hotel vzdálený cca 10 min. jízdy, cca 1,5 hod. od známých vodopádů Dunn´s River Falls.

Vybavení hotelu

Hotel Sandals Royal Caribbean Resort je určený především pro náročné klienty, kteří ocení soukromí a vysoký standard služeb. Resort je určený pouze pro dospělé, budovy jsou umístěné uprostřed zeleně, přímo u krásné pláže s bílým pískem. V resoetu se nachází celkem 7 restaurací (bufetové, dále a la carte – thajská, jamajská, beach grill, karibská, British Pub, francouzská), 5 barů v celém areálu hotelu, 7 bazénů, 5 jacuzzi, plážová lehátka a slunečníky, plážové osušky, 2 sauny, fitness centrum, obchůdek se suvenýry, konferenční místnost s vybavením, golf (v ceně Golf and Country Club v Ocho Rios, transfer za příplatek), vodní sporty: kajaky, katamarány, šnorchlování, potápění. Na soukromý ostrůvek je spojení loďkou, kde se nachází bar s lehkým občerstvením, restaurace, lehátka, slunečníky.

Vybavení pokoje

Luxusní hotel Sandals Royal Caribbean Resort má celkem 197 pokojů, které jsou rozdělené do 13 kategorií – základní kategorie royal deluxe room, dála pak pokoje s jacuzzi, u pláže, suite, pokoje s přímým vstupem do bazénu atd. Vyšší kategorie mají vlastní servis s obsluhou sluhy (buttlera) nepřetržitě celý pobyt. Všechny pokoje jsou klimatizované, kde nechybí samozřejmě koupelna, WC, vysoušeč vlasů, telefon, trezor, rádio, TV, vařič kávy, žehlička, balkon nebo terasa. Hotel nově otevírá v roce 2017 vodní vily s veškerým luxusem a komfortem.

Stravování

ALL INCLUSIVE plná penze a občerstvení během celého dne, neomezená konzumace nealko a alkoholických nápojů, všechny vodní sporty: šnorchlování, windsurfing, kajaky, šlapadla, potápění (za poplatek pro začátečníky), animační programy a speciální programy, basketbal, volejbal, tenis, šipky.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Montego Bay

27°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×