800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelký okruh - Royal Club Caribbean

Poznávací zájezd na 13 dnů po nejzajímavějších místech Jamajky kombinovaný s pobytem u moře na plážích Montego Bay nebo Runaway Bay.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

Poznávací zájezd na 13 dnů po nejzajímavějších místech Jamajky kombinovaný s pobytem u moře na plážích Montego Bay nebo Runaway Bay.

  • Montego Bay
  • Negril
  • Ocho Ríos
  • Port Antonio
  • Kingston
  • Santa Clara
  • Varadero

PROGRAM OKRUHU

1. DEN - Praha – Montego Bay
Odlet z Prahy na Jamajku přímým charterovým letem. Transfer z letiště; ubytování v 3* hotelu v Montego Bay (2 noci s polopenzí).

2. DEN - Montego Bay – Black River – Negril
Odjezd z hotelu do jednoho z nejstarších měst ostrova – Black River. Následuje safari na stejnojmenné řece; která je zároveň druhou nejdelší řekou Jamaiky. Zde uvidíte nedotčenou přírodu; zejména vysoké mangrovníky hojně obklopující oba břehy řeky; rozmanité druhy exotického ptactva; krokodýly aj. Ve městě si také vychutnáte oběd v místní restauraci. Celodenní výlet dále pokračuje k jedné z nejznámějších atrakcí celého ostrova – YS Falls. Tyto přírodní vodopády vysoké přes 30 metrů vynikají svými 7 kaskádami; pod nimiž se nacházejí jezírka; obklopená bujnou flórou. Den zakončíte v městečku Negril; kde budete sledovat nádherný západ slunce v místním Ricks Café. Večer návrat do hotelu v Montego Bay.

3. DEN - Montego Bay – Ocho Rios
Den začnete prohlídkou vesničky Nine Miles; kde se v roce 1945 narodil král reggae; Bob Marley. Poté výlet pokračuje k vodopádům Dunn River Falls; které jsou součástí jednoho z nejrozsáhlejších národních parků celé Jamajky. Součástí programu je i pěší výstup těmito kaskádovitými vodopády. Ty jsou přibližně 180 metrů dlouhé a připomínají obří přírodní schody; které doplňuje několik malých lagun s průzračnou vodou. Následuje oběd v místní restauraci v těsné blízkosti vodopádů. Ubytování; večeře a nocleh v 3* hotelu Mystic Ridge; Ocho Rios.

4. DEN - Ocho Rios – Port Antonio
Po snídani odjezd z Ocho Rios do města Port Antonio. Jedná se o třetí největší přístav ostrova. Uvidíte městečko i samotný přístav; poté navštívíte také jedno z nejkrásnějších míst této oblasti – Frenchmans Cove. Pláž s bílým pískem; útesy porostlé zelení a průzračnou mořskou vodou jen vybízejí k odpočinku a koupání. Zde následuje oběd a možnost odpočinku. Fakultativně je možný výlet loďkou do nedaleké zátoky Blue Lagoon (orientační cena 10 USD/os.). V této zátoce se mísí slaná mořská voda se sladkými minerálními prameny; kde vám křišťálově průzračná voda s tyrkysovým nádechem zajistí opravdový zážitek z koupání. Ubytování; večeře a nocleh v 3* hotelu Jamaica Palace; Port Antonio.

5. DEN - Port Antonio – Kingston
Celodenní výlet do hlavního města Jamajky; Kingstonu. Město se nachází na severozápadě ostrova a je obklopeno pohořím Blue Mountains; najdete zde také malebný přístav. Při návštěvě uvidíte univerzitu West Indies Campus; Devon House (vstupné cca 10USD/os.); Muzeum Boba Marleyho (vstupné cca 20 USD); Kings House aj. Během dne oběd v místní restauraci Ligunaea Club. Odpoledne návštěva Tuff Gong – jedná se o nahrávací studio úzce spojené s reggae. Jeho zakladatelem nebyl nikdo jiný; než právě Bob Marley a jeho skupina The Wailers. Následuje transfer do vybraného pobytového hotelu; ubytování.

6. – 11. DEN - Montego Bay
Dny volna a odpočinku ve vybraném hotelu s all inclusive. Po náročných dnech strávených cestováním jistě oceníte možnost odpočinout si na místních plážích. K dispozici je také nabídka fakultativních výletů.

12. DEN - Montego Bay – Praha
Ukončení pobytu; transfer na letiště k odletu do Prahy. Odlet z letiště v Montego Bay.

13. DEN - Praha
Přistání v Praze.

Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 17 osob. Po cestě do destinace mezipřistání na Azorských ostrovech; po cestě z destinace mezipřistání v Cancúnu a na Azorských ostrovech.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
Letecká doprava Praha – Montego Bay – Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků; ubytování (v případě 13 denního zájezdu na 11 nocí); stravování dle programu a vybraného hotelu;; služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce; transfery z/na letiště v cíli zájezdu; povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto:
Doporučený příplatek za cestovní pojištění 670 Kč/pobyt/dospělá osoba do 70 let; 1 005 Kč/dospělá osoba od 70 let; 470 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete v popisu destinace). Příletová taxa 44 USD/osoba splatná před odletem na letišti Montego Bay. Doporučené vstupné cca 40 USD/osoba.

Počasí

Falmouth

29°C Skoro jasno

Montego Bay

29°C Skoro jasno

Negril

29°C Skoro jasno

Ocho Rios

31°C Skoro jasno

×