800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZápadná Karibik s českým delegátem

Západní Karibik s českým delegátem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. den

ODLET Z PRAHY
Po příletu do Orlanda transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2. den

VYPLUTÍ Z PORT CANAVERAL (USA)
Transfer do přístavu, nalodění - loď FREEDOM OF THE SEAS 4*+. Vyplutí.

3. den

PLAVBA NA LODI

4. den

LABADEE (HAITI)
Pokud máte rádi moře a pláž, budete se zde cítit jako v ráji. Privátní přístav, jeho přilehlé pláže a všechny aktivity zde jsou určené pouze pro účastníky plavby. Vyzkoušejte si adrenalinovou jízdu na visutém laně (fakultativně).

5. den

FALMOUTH (JAMAJKA)
Nechcete-li strávit den na pláži nebo ve městě, vydejte se do okolní krajiny. Benátky mají své gondoly, Falmouth má dlouhé bambusové vory, na nichž lze absolvovat romantickou i poněkud dobrodružnou plavbu po řece Marta Brae (fakultativně).

6. den

GEORGETOWN (GRAND CAYMAN)
Kolumbus říkal Kajmanským ostrovům "Las Tortugas" – želvy. I když je jich tu stále mnoho, vžilo se později jméno nepřesně označující zde žijící leguány jako krokodýly. Den zde můžete strávit šnorchlováním s rejnoky, cyklovýletem po ostrově nebo lenošením na Sedmimílové pláži.

7. den

COZUMEL (MEXIKO)
Španělští objevitelé "Conquistadores" odsud spatřili poprvé břehy Mexika, když pátrali po zlatě a jiném bohatství. Na ostrově Cozumel naleznete poklady také pod hladinou moře. Jsou zde výborné podmínky pro potápění a šnorchlování. Na souši doporučujeme výlet do kdysi mocného mayského města Tulum.

8. den

PLAVBA NA LODI

9. den

PORT CANAVERAL (USA) - ODLET DO PRAHY
Příjezd do Port Canaveral. Vylodění, transfer na letiště do Orlanda, odlet do Prahy. (Máte-li pobyt prodloužený, doporučujeme návštěvu jednoho ze zábavních parků v Orlandu či vesmírného střediska NASA na Cape Canaveral.)

10. den

PŘÍLET DO PRAHY

Počasí

Falmouth

27°C Skoro jasno

Montego Bay

27°C Skoro jasno

Negril

27°C Skoro jasno

Ocho Rios

30°C Skoro jasno

×