800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZápadní Karibik a Honduras

Západní Karibik a Honduras.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Miami, Po příletu transfer do hotelu (za příplatek), nocleh.

2. den

FORT LAUDERDALE (USA)
V poledne transfer do přístavu (za příplatek), nalodění – loď MSC POESIA 4*. Po nalodění lze začít čerpat plnou penzi. Vyplutí.

3. den

KEY WEST (USA)
Městečko na nejjižnějším cípu USA dělí od kubánské Havany pouhých 130 km Atlantského oceánu. Zřejmě proto má příchuť Karibiku, skvělou kuchyni a elektrizující atmosféra. Možnost navštívit dům Ernesta Hemingwaye.

4. den

COZUMEL (MEXIKO)
Španělští objevitelé "Conquistadores" odsud spatřili poprvé břehy Mexika, když pátrali po zlatě a jiném bohatství. Na ostrově Cozumel naleznete poklady také pod hladinou moře. Jsou zde výborné podmínky pro potápění a šnorchlování. Na souši doporučujeme výlet do kdysi mocného mayského města Tulum.

5. den

ROATÁN (HONDURAS)
Krásný a nedotčený ostrov 45 km od břehů Hondurasu Vás dokonale zpomalí na karibské životní tempo. Korály patřící k Mesoamerickému útesu jsou skvělou příležitostí k potápění či šnorchlování, ale i na bělostné pláže mohou být místní obyvatelé hrdí – patří k nejkrásnějším v Karibiku.

6. den

PLAVBA NA LODI

7. den

MONTEGO BAY (JAMAJKA)
Jamajka láká především nádhernými plážemi, prvotřídním šnorchlováním a potápěním. Můžete se také vydat ke 183 m vysokým vodopádům na řece Dunns, člunem po řece do vnitrozemské džungle nebo na návštěvu destilerie světoznámého rumu Appelton Estate.

8. den

PLAVBA NA LODI

9. den

FORT LAUDERDALE (USA)
Snídaně. Vylodění, transfer na letiště (za příplatek), odlet do Prahy.

10. den

PŘÍLET DO PRAHY

Počasí

Falmouth

27°C Mlžný opar

Montego Bay

27°C Mlžný opar

Negril

27°C Mlžný opar

Ocho Rios

28°C Skoro jasno

×