800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyJAR - putováním po zahradní cestě

"Kapské Město • Port Elizabeth • NP Addo • NP Tsitsikamma • Plettenberg Bay • Knysna • George • Oudtshoorn • Mossel Bay"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy.

2. den

přílet do Johannesburgu a přelet do Port Elizabeth. Projížďka městem, ubytování a nocleh v Port Elizabeth.

3. den

po snídani přejezd do NP Addo. Tento park leží v jihoafrické provincii Východní Kapsko. Nepatří sice k největším, ale na jeho území se nachází poslední významné stádo kapských slonů. Tito sloni patří mezi slony africké a svojí velikostí stojí mezi menšími pralesními bratránky z rovníkové Afriky a větším poddruhem z rozlehlých savan na východě. Obývali kdysi celý pobřežní pás mezi náhorní plošinou Karoo a pobřežím Indického oceánu. Projížďka parkem v safari vozech, oběd v parku a přejezd do NP Tsitsikamma. Národní park Tsitsikamma, první mořská rezervace Jižní Afriky, leží na východním konci „zahradní cesty“, která je mezinárodně proslulá svými přírodními krásami, v provincii Západní Kapsko. Národní park se rozkládá průměrně až pět a půl kilometrů podél pobřeží, je lemovaný vysokými útesy pokrytými bujným lesním porostem. Nocleh.

4. den

snídaně. Ranní zastávka v Plettenberg Bay, prohlídka města Knysna s ochutnávkou ústřic. Přejezd do Wilderness. Odpočinek na pláži, ubytování a nocleh.

5. den

snídaně. Dopoledne zastávka v městečku George a cesta pokračuje do Oudtshoornu. Návštěva jeskyní Cango caves a pštrosí farmy. Po prohlídce budete mít možnost se projet i na pštrosu. Oběd a odpočinek u bazénu. Nocleh.

6. den

snídaně. Odjezd do Mossel Bay – návštěva muzea mořeplavce Bartolomea Diase. Cesta bude pokračovat k nejnižšímu bodu země Cape Agulhas. Přejezd do Kapského Města, ubytování a nocleh.

7. den

snídaně. Ráno vyjížďka na Stolovou horu, poté výlet do přírodní rezervace Cape Point, kde se mimo jiné nachází Mys dobré naděje. Následovat bude lodní výlet k lachtanímu ostrůvku Duiker, k tuleňům na Simon`s Town. Návrat do Kapského Města, večeře v otáčivé restauraci v hotelu Ritz. Ubytování a nocleh.

8. den

snídaně. Prohlídka Kapského Města, možnost koupání v oceánu, návštěva ocenária, V&A Waterfront – známé obchodní centrum v přístavu. Později návštěva vinařské oblasti a města Stellenbosche – ochutnávky kvalitních jihoafrických vín. Večer transfer na letiště a odlet do Evropy.

9. den

přílet do Prahy.

Příplatky

pojištění léčebných výloh (364 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (316 Kč) • 1lůžkový pokoj (4900 Kč) • fakultativní služby a výlety

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Durban

19°C Převážně oblačno

Johannesburg

16°C Jasno

Porth Elizabeth

18°C Jasno

Pretoria

18°C Jasno

×