800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyJihoafrická republika netradičně

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis okruhu

Cesta, při níž zažijete setkání s nezapomenutelnou přírodou i odpočinek v prázdninovém středisku.

1. den
- odlet z Prahy nebo Vídně.

2. den
- přílet do Kapského města, transfer do hotelu, ubytování a krátké volno. Následně prohlídka Kapského Města a odjezd na vyhlídku na Stolovou horu (lanovkou). Prohlídka mysu Dobré naděje.

3. den
- celodenní výlet na poloostrov Cape, průjezd exkluzivními čtvrtěmi u zálivu Bantry, Camps a Hout. Plavba lodí k ostrovu Seal a pokračování do národního parku Cape Peninsula. Na pláži Boulder’s setkání s kolonií tučňáků a námořní vesnička Simon’s Town.

4. den
- celodenní výlet za žraloky. Mezi ostrovy Geyser Rock a Dyer je mělká úžina zvaná Žraločí ulička a toto místo je považováno za nejlepší na světě na ponory v kleci k velkým bílým žralokům. Tito predátoři mají navíc díky velkému počtu zde žijících lachtanů dostatek potravy. Loď vás zaveze do oblasti Gansbaai, která je ideální pro ty, kdo si chtějí vyzkoušet možnost blízkého setkání s těmito tvory. Potápěčská zkušenost není potřeba.

5. den
- dopoledne transfer na letiště, přelet do Johannesburgu. Po příletu transfer do Sun City, místa, které je svou koncentrací hotelů a volnočasových aktivit světově vyhlášenou destinací. Volno na odpočinek a poznání všeho, co oblast nabízí.

6. den
- den volna v Sun City.

7. den
- dopoledne transfer na letiště, přelet do Hoedspruitu, přejezd do přírodní rezervace Kapama, která se nachází nedaleko Krugerova NP. Na ploše 13 000 ha žije velké množství zvěře včetně velké pětky. Po příletu volno do odpolední vyjížďky do národního parku.

8. den
- dopolední a odpolední vyjížďka na safari.

9. den
- brzká ranní vyjížďka terénními vozy na safari a následně transfer na letiště a přelet zpět do Johannesburgu. Ubytování a dle časových možností prohlídka města.

10. den
- volno do transferu na letiště, odlet zpět do ČR.

Počasí

Durban

20°C Polojasno

Johannesburg

14°C Jasno

Porth Elizabeth

16°C Jasno

Pretoria

16°C Jasno

×