800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKapské Město a Krugerův NP

  • Prohlídka Kapského Města
  • V ceně zahrnuty vstupy dle programu
  • Fascinující safari

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Jihoafrické republiky s přestupem.

2. den:

přílet do Kapského Města. Přivítání s průvodcem, transfer do hotelu, ubytování, volný zbytek dne. Nocleh v Kapském Městě.

3. den:

celodenní prohlídka Kapského Města začínající univerzitním městečkem Stellenbosh. Po procházce městečkem se vydáte na lekci vaření do Cape Malay, při které se zkušenou kuchařkou vyzkoušíte rozmanitá koření a jiné tradiční ingredience při přípravě 3chodového menu složeného z místních specialit. Po tomto kulinářském zážitku se vydáte na cestu do malebného kraje vinic v okolí městečka Franschhoek (v ceně je ochutnávka vín). Po návratu do Kapského Města budete pokračovat procházkou v zahradách Company’s Gardens, dále čtvrť s pestrobarevnými domky na úpatí Signální hory – Malay Bo-Kap. Dalším bodem programu je návštěva Stolové hory, kam vyjedete lanovkou. Ubytování a nocleh v Kapském Městě.

4. den:

celodenní výlet do okolí Kapského Města, cestou přes Hout Bay a krátký lodní výlet k lachtanímu ostrůvku Duiker Island, přes Chapman‘s Peak Drive k parku Mys Dobré naděje a k majáku v Cape Point, dále na návštěvu k tučňákům u Boulder‘s Bay. Výlet je zakončen v botanických zahradách Kirstenbosh. Ubytování a nocleh v Kapském Městě.

5. den:

po snídani transfer na letiště v Kapském Městě, odkud vnitrostátní linkou přeletíte do Johannesburgu. Z letiště se vydáte do provincie Mpumalanga, přes Belfast a Nelspruit do městečka White River nedaleko Krugerova parku. Po ubytování v hotelu se vydáte na safari v otevřených terénních vozech (asi 3 hodiny, safari je v ceně). Po safari v KNP se vrátíte zpět do White River.

6. den:

fascinující safari v Krugerově národním parku ve vašem zájezdovém vozidle nebo fakultativně v otevřených terénních vozidlech. Návrat do White River na nocleh.

7. den:

po snídani se vydáte zpět do Johannesburgu k odletu do Evropy.

8. den:

přílet do Prahy.

Viktoriiny vodopády Zimbabwe (JVZ184J)

Počasí

Durban

24°C Jasno

Johannesburg

21°C Jasno

Porth Elizabeth

19°C Skoro jasno

Pretoria

19°C Jasno

×