800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKapské Město, velryby, Garden Route a safari luxusně

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy
Odlet z Prahy do Kapského Města - pravidelnou linkou s jedním přestupem.

2. den

Přílet do Kapského Města
Po příletu do Kapského Města a vyřízení vstupních formalit si v autopůjčovně na letišti vyzvednete vůz a přesunete se do svého hotelu v části Constantia, kde strávíte následující tři noci.

3. - 4. den

Kapské Město a okolí
Tyto dva dny budete mít prostor k poznávání Kapského Města a okolí. Neměli byste si nechat ujít návštěvu mysu Dobré naděje, Waterfrontu s jeho restauracemi a obchody a samozřejmě Stolové hory. Botanická zahrada Kirstenbosch vás zase zláká k procházce, při které se budete kochat výhledy na Stolovou horu. Nezbytností je také ochutnávka vína na některé z vinných farem v Constantii. Tato tradiční část Kapského Města vás jistě uchvátí, stejně jako učarovala Zdeňku Bakalovi, kterému patří místní vinařství.

5. den

Kapské Město - Hermanus
Po snídani se vydáte na východ, cílem vaší dnešní cesty bude "hlavní město velryb" Hermanus (cca 150 km). Ubytujete se a odpoledne vás již čeká jedna z řady aktivit, které jsou nabízeny v rámci zdejšího all-inclusive pobytu.
Můžete se vydat na vyjížďku terénním vozem po pláži v doprovodu průvodce, udělat si piknik na dunách a z jejich vršku pozorovat velryby, dopřát si projížďku po laguně na mořském kajaku nebo třeba výlet na terénních čtyřkolkách.
Po návratu do lodge si vychutnáte na terase drink před večeří a poté vás čeká skvělý gurmánský zážitek. Jídla jsou zde připravována z čerstvých sezónních potravin, zelenina je pěstována ve vlastních zahradách.

6. den

Hermanus
Den začnete skvělou snídaní z domácí produkce - od pečiva přes džemy až po čerstvé ovoce.
Celý den pak budete mít na to, abyste si užili aktivit, která Mosaic Lagoon Lodge nabízí.
Oběd budete mít v lodgi, nebo formou pikniku a den bude opět završen gurmánskou večeří.

7. den

Hermanus - Knysna
Po snídani opustíte "zátoku velryb" a budete pokračovat dále na východ. Cílem vaší dnešní cesty je Knysna (cca 400 km), oblíbené letovisko na jižním pobřeží.
Po příjezdu se ubytujete v hotelu a můžete se vydat na procházku po příjemném Waterfrontu a povečeřet v jedné z mnoha místních restaurací.

8. den

Knysna
Dnes máte celý den na bližší poznání Knysny a okolí. Určitě si udělejte čas a autem nebo na vypůjčeném kole vyjeďte na skálu, které ční nad lagunou. Otevře se vám odsud neopakovatelný výhled na celou lagunu i oceán.
Také si můžete dopřát plavbu po laguně se západem slunce, sektem a místní specialitou - ústřicemi.

9. den

Knysna - Kichaka Lodge
Po snídani opustíte Knysnu a po proslulé Garden Route budete pokračovat dále na východ do provincie Východní Kapsko. Čekají vás přibližně čtyři hodiny cesty (cca 360 km) než dorazíte do soukromé rezervace Kichaka.
Po příjezdu se ubytujete a odpoledne vás již čeká první safari.

10. den

Safari
Dnes vás čeká typický africký den na safari: vstanete časně ráno, občerstvíte se kávou, čajem, lehkou snídaní a vyrazíte na safari. Buš se teprve probouzí, zvířata jsou aktivní - časné ráno je nejlepší dobou na jejich pozorování. Po safari se vrátíte do lodge, kde pro vás bude připraven vydatný brunch.
Přes den budete mít čas na relaxaci třeba na terase u bazénu, odkud můžete pozorovat zvířata, která se přijdou osvěžit k místnímu napajedlu.
Odpoledne vyrazíte na další safari, které bude zakončené pohledem na jedinečný africký západ slunce.

11. den

Odlet z Port Elizabeth
Po snídani vyrazíte do Port Elizabeth, kde vrátíte na letišti vypůjčený vůz (cca 75 min cesty, 110 km). Odsud odletíte pravidelnou linkou přes Kapské Město nebo Johannesburg zpět do Evropy.

12. den

Přílet do Prahy

Počasí

Durban

19°C Převážně oblačno

Johannesburg

24°C Jasno

Porth Elizabeth

14°C Jasno

Pretoria

23°C Jasno

×