800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyQUARTERS HOTEL

Luxusně zrenovovaný boutique hotel na Florida Road ve viktoriánském stylu se nachází v luxusní čtvrti nedaleko centra Durbanu. Vzdálenost od centra Durbanu činí 5 km a od mezinárodního letiště 26 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusně zrenovovaný boutique hotel na Florida Road ve vikto- riánském stylu se nachází v luxusní čtvrti nedaleko centra Durbanu. Vzdálenost od centra Durbanu činí 5 km a od mezinárodního letiště 26 km.

Ubytování

Celkem 24 pokojů – 15 standard a 9 superior – nabízí lůžka typu Queen, satelitní TV, telefon, trezor, klimatizaci, rádio s budíkem, možnost přípravy kávy nebo čaje, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Standardní pokoje jsou menší, ale disponují stejným vybavením a výhledem do upravených zahrad ze všech pokojů.

Vybavení

Restaurace, bar a zahradní terasa připomíná ty nejluxusnější boutique hotely v New Yorku. V centru Durbanu je možné využít bohaté kulturní dění jako divadla, kina, výstavy a muzea. V klidném, příjemném prostředí si můžete odpočinout po dni stráveném poznáváním Durbanu. Stravování formou snídaní.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km
vzdálenost od Letiště: 26 km

Počasí

Durban

22°C Skoro jasno

×