Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Jihoafrická republika | Východní Kapsko | Eshowe

aha Shakaland Hotel & Zulu Cultural Village

   Hodnocení

   3.5116 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Prázdninová vesnice pochází z roku 1984. Objekt hostům nabízí celkem 55 pokojů. Je zde směnárna. Ve společných prostorách mají hosté k dispozici internet. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, jídelna a bar. Nachází se zde také novinový stánek a TV místnost. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Dále je možné využít lékařskou službu a prádelnu. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají koupelnu. V pokojích je kingsize manželská postel. Pokoje mají varnou konvici/kávovar a televizi. V koupelnách je sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

   Sport/zábava

   Komplex má bazén a venkovní bazén. Hosté se mohou opalovat na lehátkách. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například basketbal, golf a jízda na koni. Pro děti je připraven zábavní program s mnoha zajímavými aktivitami.

   Stravování

   Lze objednat stravování all inclusive. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Na přání je možné připravit dietní jídla.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248