800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMalý severní okruh

JOHANNESBURG - PRETORIA - PILANESBERG - PANORAMA ROUTE - HAZYVIEW - GRASKOP

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha/Vídeň.

2. den

po příletu do Johannesburgu transfer do Pretorie, City Tour s návštěvou historických míst Voortrekker Monument, Kruger House a Church Square na Union Buildings, čas na fotografování moderního centra, nádherných zahrad a budovy prezidenta, ubytování.

3. den

snídaně, přejezd do města Hartbeespoortu, možnost nákupu afrických suvenýrů na místním tržišti. Odpoledne přesun do Národního parku Pilanesberg na pozdní odpolední safari. Fakultativně safari 4x4 v doprovodu rančera (50 USD). Ubytování ve vybavených chatkách nebo safari stanech.

4. den

snídaně, po ranní projížďce rezervací odjezd do Sun City. Prohlídka komplexu nebo fakultativně koupání ve Valley of the Waves (15 USD), prohlídka hotelu Lost Palace (15 USD), který patří mezi nejdražší hotely světa. K večeru návrat do Pretorie, ubytování.

5. den

snídaně, návštěva Lvího parku (25 USD) s možností pořídit zajímavé záběry lvů z těsné blízkosti, manufaktury na zpracování drahých kamenů a Gold Reef City (30 USD). Ubytování v Pretorii.

6. den

snídaně, odjezd do oblasti Mpumalanga, která patří mezi turistické magnety díky atraktivním scenériím. Při přejezdu přes Long Tom Pass do Graskop prohlídka první části Panorama Route. Ubytování v Graskop.

7. den

snídaně, prohlídka druhé části Panorama Route a návštěva vyhlídky na třetí největší kaňon světa Blyde River Canyon, dále pak Bourke´s Luck Potholes, God’s Window a vodopády, ubytování v Hazyview.

8. den

snídaně, celodenní výlet do Krugerova parku za pozorováním zvěře, ubytování v Graskop.

9. den

snídaně, přejezd z Graskop do Pilgrim’s Rest, ukázka rýžování zlata, dále přes Lydenburg a Dullstroom do Johannesburgu k finálnímu odletu.

10. den

v ranních hodinách přílet Praha/Vídeň.

Cena zahrnuje - skupinový zájezd s česky mluvícím průvodcem, odlety Praha

leteckou dopravu Praha-Johannesburg-Praha, transfery klimatizovaným mikrobusem, ubytování v hotelech/penziónech/chatkách 3*, služby česky mluvícího průvodce, 7x snídani, vstupy do památkových objektů dle výše uvedeného programu.

Cena nezahrnuje - skupinový zájezd s česky mluvícím průvodcem, odlety Praha

letištní taxu 7000 Kč, fakultativní výlety, obědy a večeře, pojištění léčebných výloh (nabízíme ECP 1240 Kč/osoba).

Cena zahrnuje - poznávací okruh 7 nocí / 10 dní, odlet Praha/Vídeň

leteckou dopravu, letištní taxy, transfery, ubytování v hotelech/pensionech/chatkách 3* na 7 nocí, snídaně, vstupy do památkových objektů, služby anglicky mluvícího průvodce (od 10 nebo 4 osob s česky mluvícím průvodcem).

Cena nezahrnuje - poznávací okruh 7 nocí / 10 dní, odlet Praha/Vídeň

pojištění léčebných výloh nabízíme ECP 760 Kč.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Durban

17°C Převážně oblačno

Johannesburg

22°C Jasno

Porth Elizabeth

16°C Skoro jasno

Pretoria

25°C Jasno

×