Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Jihoafrická republika | Kapské město | Bloubergstrand

Aquarius Luxury Suites

   Hodnocení

   4338 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel hostům nabízí celkem 54 pokojů. Do jednotivých poschodí je možné pohodlně vyjet výtahem. Je zde jídelna, prádelna a kadeřnictví. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi. Jsou zde i různé obchody. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci, kuchyň a koupelnu. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Jsou k dispozici i oddělené ložnice. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. Je tady sejf. K dispozici je také lednička, vařič, mikrovlnná trouba a varná konvice/kávovar. Na pokoji je připojení k internetu, televize a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana.

   Sport/zábava

   V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Hosté si mohou vybrat z mnoha volnočasových aktivit, je zde například fitness studio, spa, parní lázeň a masáže.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248