800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CAMP OKAVANGO 4,5* + INN ON THE SQUARE 3*

  • Camp Okavango nabízí ubytování v afrických safari stanech
  • Camp umístěn přímo v divočině delty řeky Okavango kde žijí všechny druhy afrických zvířat

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Kapského Města

2. den KAPSKÉ MĚSTO

Po příletu do Kapského Města budete přivítání zástupcem našeho partnera a odvezeni na hotel. Odpoledne vás čeká prohlídka města, zahrnující výlet na Stolovou horu (lanovka není v ceně), historické centrum a výlet na Bloubergstrand, kde se Vám naskytne nádherný výhled na Kapské Město a Stolovou horu.

3. den KAPSKÉ MĚSTO

Po snídani celodenní výlet k Mysu Dobré naděje. Cestou výpravná plavba k ostrovu tuleňů v zátoce Hout Bay, návštěva Boulder´s Beach s kolonií tučňáků (fakultativně) a překrásné Kirstenbosch Botanical Gardens.

4. den KAPSKÉ MĚSTO

Snídaně. Volný den, lze využít k nákupům na známé promenádě V&A Waterfront či jiným aktivitám.

5. den DELTA OKAVANGO

Po snídani transfer na letiště. Následuje přelet do Maun v Botswaně a letecký transfer (letadly Cessna) do delty řeky Okavango. Tato oblast nabízí cca 16 tisíc km2 mokřin, buší a lagun s optimálními podmínkami k životu stovkám ptačích druhů, africkým predátorům či stádům buvolů a slonů. Odpoledne vás čeká safari v terénních vozech a tradičních kánoích.

6. den DELTA OKAVANGO

Pobyt v Delta Okavango formou All Inclusive. Pobyt lze spatřit odpočinkem u bazénu, pěší výpravou do buše s rangerem či rybolovem.

7. den DELTA OKAVANGO

Ranní safari (záleží na časových možnostech), letecký transfer do Maun a dále do Johannesburghu, odkud poletíte zpět do Prahy

8. den PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy

Fakultativní výlety
WALKING TRAILS Pěší výprava do africké buše v doprovodu rangera. cena: ZDARMA
ZEMÍ VINOHRADŮ Výlet za proslulými víny do oblasti Stellenbosch Pearl a Franschhoek s ochutnávkou cena: 4.500,- Kč (min. 2 os.)

Inn on the Square ***, Kapské město

Ubytování v hotelu Inn on the Square *** po určitou dobu zájezdu.

Camp Okavango ****+, Botswana – Delta Okavango

Popis

  • originální a luxusní ubytování ve stylu afrických safari stanů se nachází na zalesněném ostrově Nxaragha přímo v divočině delty řeky Okavango – tedy v srdci bludiště jezer, lagun, kanálů a meandrů, vytvářejících jedinečný vodní ekosystém a tedy ideální životní podmínky pro všechny druhy afrických zvířat

Vybavení hotelu

  • salonek, koktejlový bar, bazén, knihovna, terasa s možností opékání, prádelna

Zábava a sport

  • projížďka na deltě s průvodcem na kanoích či motorových člunech, rybaření, sledování ptáků, pěší túry do buše s rangerem

Pokoje

  • koupelna s WC, terasa, klimatizace, minibar, kávovar, moskytiéra

All Inclusive

  • 2x denně safari v terénnních vozech a lodích + plná penze včetně nápojů k jídlu (nealkoholické nápoje, místní víno a pivo)

Možnosti ubytování

×