800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL City Luxus Tour

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

The Last Word Bishopscourt hotel
Nachází se pravděpodobně v nejkrásnější a nejprestižnější čtvrti Kapského Města, tak blízko Stolové hory, že budete chtít natáhnout ruku a dotknout se jí. Listnaté předměstí Bishopscourt s klidnými ulicemi lemovanými duby se může pochlubit nejkrásnějšími nemovitostmi.

Sídlí zde mnoho zahraničních ambasád, místní i mezinárodní celebrity a celá řada rodinných sídel, známých pro své velké půdorysy a pěstěné zahrady. Intimní 5 hvězdičkový hotel se nachází přímo na prahu slavné botanické zahrady Kirstenbosch a co by kamenem dohodil od známého nákupního střediska Cavendish Square.

The Hotel on St. Georges
Hotel v St Georges se nachází v St Georges Mall, na zelené pěší tepně v centrálním Kapském Městě propojujícíní pobřeží a centrum města. Hotel je několik minut chůze od Cape Town International Convention Centre a světově proslulého V & A Waterfront, a je snadno dostupný z mezinárodního letiště v Kapském Městě.

Hotel

The Last Word Bishopscourt
Idylický a bezpečný. Tento luxusní hotel nabízí vysoký komfort, klid a soukromí. Pět en-suite pokoje mají nádherný výhled na hory a na nádherné klidné zahrady, stejně jako snídanový bufetu v karibském stylu na terase nebo ve společenské místnosti.

Solárně vyhřívaný bazén bez konce s výhledem na tenisový kurt a nádherné pozadí Stolové hory. Klidné barevné zahrady a trávníky dokončují tuto idylu. Snídaně nabízí široký výběr zajímavých pokrmů a jsou zahrnuty v ceně, tak jako všechny nápoje.

The Hotel on St. Georges
Hotel v St Georges nabízí stylové ubytování v intimní atmosféře.

Pokoje

The Last Word Bishopscourt
Čerstvé květiny na pokoji, zásobník na čaj a kávu, vysoušeč vlasů, podlahové topení, satelitní televizi, bezdrátové připojení k internetu, trezor na pokoji, klimatizace, vyhřívané věšáky na ručníky, župany a pantofle , Port / Sherry karafy, hodiny s budíkem, telefon.

The Hotel on St. Georges
Všechny pokoje jsou pěkně zařízené a nabízejí veškerý moderní komfort. V hotelu naleznete i konferenční místnost pro obchodní setkání. Pro hosty je k dispozici bezplatné WIFI připojení.

Zábava

Golf, Kapské Město, Stolová hora, mys Dobré naděje, vinařská oblast Stellenbosch, ostrov Robben, Waterfront.

Hřiště

Steenberg Golf Club
Nezaměnitelné pro jeho autenticitu, Steenberg je místo s texturou historie, archivních vín a prvotřídního golfu.

Golfové hřiště Steenberg je hodnoceno jako jedno ze tří hřist které by se melo navštívit na návštěvě v Jižní Africe, zatímco panství samo si vydobilo celosvětové uznání jako dobrá adresa. Nachází se několik minut od centra Kapského Města, Steenberg je prvotřídní destinací dobrého jídla, vína, a luxusních hotelů.Ponořený do holandské tradice,historie má elegantní, téměř hmatatelnou kvalitu v Steenberg. Uhnízděný v ohbí Constantiaberg hor, statek je dokonalost opracovaná časem, asi po tři století. Vizuálně efektní a technicky náročné, jedná se o druh hřišt, které dělá z golfu skutečné potěšení.

Clovelly Golf Club
Uhnízděné v nedotčené a klidné Silvermine Valley nedaleko Fish Hoek u Kapského Města se nachází Clovelly Country Club. Je jedním z nejlepších golfových hřišť v Jižní Africe a nabízí svým členům a návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Clovelly byl vždy jedním z nejpopulárnějších klubů v Západní provincii. Je jedním z nejmalebnějších a nejnáročnějších hřišť Jižní Afriky. Slavný pro jeho zvlnění, počítačově zavlažované fairwaye a zvlněné jamky, Clovelly doplňuje bohaté pobřežní prostředí. Přírodní písečné duny na hřišti,které je obdařeno vodními atrakcemi a širokou škálou druhů živočichů - zejména ptactva jako perličky, bažanti, pávi a stepní buzzard. Také planě rostoucími rostlinami, především různými druhy stromů, které lemují ferveje. Na rozdíl od některých dalších místních hřišt, tam není žádný hluk ze silnic nebo železnice a tak hřište i club si užívají soukromí a bezpečnosti.

West Lake Golf Club
Westlake Golf Course, Fish Hoek, Kapské Město / proti ametystovým svahům Silvermine hor leží jedno z prvořadých hřišt Cape Town - Westlake. Toto schůdné hřiště je 18-ti jamkové golfové hřiště, Par 72 charakteristické tyčícími se stromy, které lemují řadu drah. Westlake má velmi zajímavý a přitom uživatelsky příjemný design a několik doglegs. Pokud se vám podaří vyhnout se stromům, dosáhnete dobrého skóre. Od první do osmnácté jamky, na každém kroku poskytuje panoramatický výhled na okolní hory. Hlavní charakteristikou tohoto hřiště je otevřenost jeho rozložení. Fairwaye jsou poměrně široké a krátké a to, pokud se vyhnete problémům,ukazuje na potenciálně nízké skore.Tento uživatelsky přívětivý design si může užít každý, bez ohledu na svůj handicap. Přesnost z odpaliště bude vždy odměněna jasným výstřelem ke greenu. Kikuyu fairwaye jsou osazeny keři a různými druhy stromů, včetně masivního Port Jackson, který se tyčí nad hráči a fairwayemi.

Milnerton Golf Club
Krása ... Díky nádhernému a ničím nerušenému výhledu na Stolovou horu jako pozadí nepřekonatelné krásy od většiny děr, MGC je opravdu nádhernou vstupní branou do "nejkrásnějšího mysu na celém světě". Milnerton Golf Club (MGC) se vyvinul z šesti jamkového hřiště, které vzniklo v roce 1913 na18-jamkové hřiště světové úrovně, kterým je dnes. "9 z 9 v" hřiště je ohraničené Atlantským oceánem na západě a lagunou na východě a nabízí jedinečný golfový zážitek v Jižní Africe.

Program zájezdu

DEN 1
Přílet do Kapského města a transfer do luxusního hotelu v Bishop Court. Zbytek dne volno, odpočinek po letu.Zvykněte si na nádherné okolí .Večeře v místní restauraci Peddlars.

DEN 2
Ráno transfer na Steenburg Golf Club na golf. Zbytek dne volno.

DEN 3
Brzo ráno transfer do Clovelly Golf Club na golf. Zbytek dne volno.

DEN 4
Brzo ráno transfer na Cape Royal Golf Club na golf. Zbytek dne volno.

DEN 5
Odjezd na výlet na Mys dobré naděje přes Chapmans Peak a Hout Bay. Potom zamíříte na Stolovou horu, vyjedete lanovkou nahoru a budete se kochat nádherným výhledem při západu slunce. Pozdeji odjezd do hotelu na Camps Bay, kde na vás již budou čekat Vaše zavazadla. Večeře v jedné z mnoha restaurací na tomto pruhu připomínající Miami.

DEN 6
Brzo ráno transfer do Milnerton Golf Club na golf. Následně transfer na Waterfront kde můžete uskutečnit svoje nákupy nebo navštívit akvárium. Možnost plavby na Robben island nebo plavby při západu slunce z tohoto přístavu a shopping centra v jednom. Večeře v jedné z mnoha místních restaurací.

DEN 7
Odhlášení z hotelu a transfer na letište.

×