800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyJaro v Kapském Městě

    Hledáte pohodovou dovolenou, kdy skloubíte poznávání s relaxací u výborného jídla a vína a to vše s nádechem exotiky? Vydejte se na jih afrického kontinentu, kde navštívíte jedno z nejkrásnějších měst na světě, Kapské Město. Kromě samotného Kapského Města si můžete udělat výlet do malebného kraje vysokých hor a úrodných údolí, která skrývají vinice a vyhlášené vinné farmy. Pocestujete v období jara, kdy zde začíná všechno kvést a to v době, kdy se u nás naopak příroda připravuje k zimnímu spánku. Navíc můžete v této době u břehů Kapska pozorovat velryby, které sem každoročně připlouvají.
    Dopřejte si pohodovou dovolenou, kdy budete pány svého času a budete moct vychutnávat plnými doušky jak krásnou africkou přírodu, tak skvělé jídlo a výborná vína.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy
Odlet z Prahy a přestup na linku do Kapského Města.

2. den

Přílet do Kapského Města
Přílet do Kapského Města. (Na přání zařídíme transfer či zapůjčení vozu autopůjčovně).

Kapské Město

„Mother City“, jak se Kapskému Městu říká, má obrovské charisma a kouzlo. Není to jen architektura, ale především atmosféra ve městě a jeho poloha pod majestátní Stolovou horou, které vás okouzlí. Můžete zde navštívit historické původní zahrady (místo, kde bylo Kapské Město založeno jako zásobovací stanice námořníků), Parlamentní budovy a radnici. Vyjeďte si lanovkou na Stolovou horu, odkud je nádherný výhled na celé okolní Kapsko stejně jako na masív skal táhnoucích se až k mysu Dobré naděje(Twelve Apostels). Doporučujeme se podívat i na nedalekou Signální horu. Odtud je kouzelný výhled jak na město, tak na Stolovou horu.

3. - 7. den

Kapské Město
Pobyt v Kapském Městě. Jeden z těchto dnů musíte určitě věnovat výletu po Kapském poloostrově a k mysu Dobré naděje.

Mys Dobré naděje leží v chráněné krajinné oblasti Cape of Good Hope Nature Reserve založené roku 1939. Tento mys tvoří poměrně nenápadná skála, o kterou se tříštivě rozbíjejí velké vlny Atlantického oceánu. Tyčí se zde kříž na paměť Bartolomea Diase, který mys roku 1488 obeplul jako první.

Cape Point je podstatně zajímavější než samotný mys Dobré naděje. Tvoří ho asi 300 metrů vysoká skála, na kterou doráží bouřlivé vlnobití obou oceánů Atlantického a Indického, které se právě na tomto místě setkávají. Nahoru můžete vyjít pěšky nebo vyjet lanovkou. Dívat se do volného oceánu nebo přes zátoku False Bay na africkou pevninu je nezapomenutelný zážitek. Často a rychle se tu mění počasí, které někdy přináší hustou mlhu nebo opravdu silný vítr.

Simon‘s Town je malé přímořské městečko s klasickou (holandskou architekturou) v jehož blízkosti se usadila největší kolonie tučňáků na africkém kontinentu (více než 2 300 tučňáků).

8. den

Odlet z Kapského Města
V odpoledních hodinách odlet zpět do Evropy.

9. den

Přílet do Prahy.

Ubytování

Hotel Protea Victoria Junction

Popis
Hotel Victoria Junction 4* byl otevřen v roce 1996 a brzy se stal synonymem pro inovativní a stylový hotel v Kapském Městě. Byl původně postaven v industriálním stylu vyzdobeném filmovými motivy. Hotel často využívaly také filmové štáby, které do Kapska přijely točit filmy a reklamy. V roce 2011 prošel hotel kompletní rekonstrukcí, nicméně si zachoval image místa, které jde s dobou.
Nachází se v části Greenpoint, jedné z nejlepších částí Kapského Města, odkud je to jen kousek do centra. Hotel má velmi dobrý standard a skvělou polohu. V okolí jsou bary a restaurace pro večerní zábavu.
Hotel má k dispozici několik typů pokojů od standardu (kuřácké, nekuřácké, pro osoby se sníženou pohyblivostí) přes superior až po luxusní lofty.
Vybavení
stanoviště taxi, snídaňová restaurace, směnárna, restaurace, recepce, parkování, nosič zavazadel, konferenční místnost, kavárna, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, fitness, bazén, bar, 24-hod.servis
Sport
treking, golf, cykloturistika

×