800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ST. GEORGES

Hotel v St Georges se nachází v St Georges Mall, na zelené pěší tepně v centrálním Kapském Městě propojujícíní pobřeží a centrum města. Hotel je několik minut chůze od Cape Town International Convention Centre a světově proslulého V & A Waterfront, a je snadno dostupný z mezinárodního letiště v Kapském Městě.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel v St Georges se nachází v St Georges Mall, na zelené pěší tepně v centrálním Kapském Městě propojujícíní pobřeží a centrum města. Hotel je několik minut chůze od Cape Town International Convention Centre a světově proslulého V & A Waterfront, a je snadno dostupný z mezinárodního letiště v Kapském Městě.

Hotel

Hotel v St Georges nabízí stylové ubytování v intimní atmosféře.

Pokoje

Všechny pokoje jsou pěkně zařízené a nabízejí veškerý moderní komfort. V hotelu naleznete i konferenční místnost pro obchodní setkání. Pro hosty je k dispozici bezplatné WIFI připojení.

Zábava

Golf, Kapské Město, Stolová hora, mys Dobré naděje, vinařská oblast Stellenbosch, ostrov Robben, Waterfront.

Hřiště

Mowbray Golf Club
Klub je známý jako jeden z nejlepších v zemi a hraje se tam většina amatérských mistrovství. Mowbray hostil SA Open sedmkrát a Bells Cup třikrát . Leží na úpatí Stolové hory, Mowbray Golf Club je proslulý pro nádherný výhled , svěží fairwaye a neposkvrněné greeny . Existuje tam celá řada druhů ptactva seskupeného kolem vodních prvků. Zažijte radost z tee off z nově kosené fairwaye, lemované vysokými borovicemi a původními stromy. V průběhu let hostil Mowbray SA Open sedmkrát, Bells Cup třikrát a všechna hlavní amatérské mistrovství. Mnoho z největších světových jmen v golfu hrají Mowbray, včetně Bobby Locke, Norman von Nida, Gary Player, Seve Ballesteros, Vijay Singh (vítěz poháru Bell), Nick Faldo, Lee Trevino a Ernie Els.

Clovelly Golf Club
Uhnízděné v nedotčené a klidné Silvermine Valley nedaleko Fish Hoek u Kapského Města se nachází Clovelly Country Club. Je jedním z nejlepších golfových hřišť v Jižní Africe a nabízí svým členům a návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Clovelly byl vždy jedním z nejpopulárnějších klubů v Západní provincii. Je jedním z nejmalebnějších a nejnáročnějších hřišť Jižní Afriky. Slavný pro jeho zvlnění, počítačově zavlažované fairwaye a zvlněné jamky, Clovelly doplňuje bohaté pobřežní prostředí. Přírodní písečné duny na hřišti,které je obdařeno vodními atrakcemi a širokou škálou druhů živočichů - zejména ptactva jako perličky, bažanti, pávi a stepní buzzard. Také planě rostoucími rostlinami, především různými druhy stromů, které lemují ferveje. Na rozdíl od některých dalších místních hřišt, tam není žádný hluk ze silnic nebo železnice a tak hřište i club si užívají soukromí a bezpečnosti.

West Lake Golf Club
Westlake Golf Course, Fish Hoek, Kapské Město / proti ametystovým svahům Silvermine hor leží jedno z prvořadých hřišt Cape Town - Westlake. Toto schůdné hřiště je 18-ti jamkové golfové hřiště, Par 72 charakteristické tyčícími se stromy, které lemují řadu drah. Westlake má velmi zajímavý a přitom uživatelsky příjemný design a několik doglegs. Pokud se vám podaří vyhnout se stromům, dosáhnete dobrého skóre. Od první do osmnácté jamky, na každém kroku poskytuje panoramatický výhled na okolní hory. Hlavní charakteristikou tohoto hřiště je otevřenost jeho rozložení. Fairwaye jsou poměrně široké a krátké a to, pokud se vyhnete problémům,ukazuje na potenciálně nízké skore.Tento uživatelsky přívětivý design si může užít každý, bez ohledu na svůj handicap. Přesnost z odpaliště bude vždy odměněna jasným výstřelem ke greenu. Kikuyu fairwaye jsou osazeny keři a různými druhy stromů, včetně masivního Port Jackson, který se tyčí nad hráči a fairwayemi.

Cape Royal Golf Club
Za více než 100 let se hřiště Royal Cape se vyvinulo do dnešní podoby, klasické parkland hřiště, které jemně testuje dovednosti golfu, stejně jako nádherné zážitky z hraní.Hřiště je ve vynikajícím stavu po celý rok s travnatými hracími poli, hladkými greeny a náročnými bunkry. I když samozřejmě je na plochém terénu, hraní na Royal Cape podléhá třem okouzlujícím lákání přírody: téměř konstantní vítr vás bude napadat, panoramatický výhled na hory vás okouzlí a vodní plochy vás polapí. Royal Cape je bezesporu jedním z nejlepších a nejvíce náročných hřišt na kterých si můžete zahrát si ve Western Cape a v celé zemi. Jedná se o hřiště mistrovské velikosti,, hrát na par 72, který hostil SA Open desetkrát, stejně jako mnoho dalších profesionálních a amatérských vrcholových akcí. K vítězům na Royal Cape patří Gary Player, Ernie Els, Marka a Trevor Immelman McNulty. Lemované stromy s úzkou fairwayí Royal představuje tradiční test golfu a mnoho rybníků a jezer hemžící se životem krásu a rozptýlení podél cesty.

Milnerton Golf Club
Krása ... Díky nádhernému a ničím nerušenému výhledu na Stolovou horu jako pozadí nepřekonatelné krásy od většiny děr, MGC je opravdu nádhernou vstupní branou do "nejkrásnějšího mysu na celém světě". Milnerton Golf Club (MGC) se vyvinul z šesti jamkového hřiště, které vzniklo v roce 1913 na18-jamkové hřiště světové úrovně, kterým je dnes. "9 z 9 v" hřiště je ohraničené Atlantským oceánem na západě a lagunou na východě a nabízí jedinečný golfový zážitek v Jižní Africe.

Program zájezdu

DEN 1
Přílet na letiště do Kapského města, kde na Vás bude čekat naš zástupce. Vyzvednutí auta z půjčovny a odjezd do St Georges Hotel CBD. Zbytek dne volno,odpočinek po letu. Zvykněte si na nádherné okolí. Večeře v jedné z mnoha restaurací na Waterfrontu.

DEN 2
Ráno odjezd do Mowbray Golf Club na golf. Zbytek dne volno.

DEN 3
Brzo ráno odjezd do Clovelly Golf Club na golf. Zbytek dne volno.

DEN 4
Brzo ráno odjezd do WestLake Golf Club na golf. Zbytek dne volno.

DEN 5
Brzo ráno odjezd na Cape Royal Club na golf. Zbytek dne volno.

DEN 6
Volný den, doporučujeme výlet na Mys dobré naděje přes Chapmans Peak a Hout Bay. Potom zamíříte na Stolovou horu,vyjedete lanovkou nahoru a budete se kochat nádherným výhledem při západu slunce.

DEN 7
Brzo ráno transfer do Milnerton Golf Club na golf. Následně transfer na Waterfront kde můžete uskutečnit svoje nákupy nebo navštívit akvárium. Možnost plavby na Robben Island nebo plavby při západu slunce z tohoto přístavu a shopping centra v jednom. Večeře v jedné z mnoha místních restaurací.

DEN 8
Možnost nákupů na poslední chvili, potom odhlašení z hotelu a cesta na letiště.

×