800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARINE HERMANUS

Marine Hermanus je postaven na okraji města přímo na útesu nad mořem. Má nedherný výhled na moře a ideální zahradu na pikniky.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Marine Hermanus je postaven na okraji města přímo na útesu nad mořem. Má nedherný výhled na moře a ideální zahradu na pikniky.

Ubytování

bezplatné noviny, buzení telefonem, fén, kabelová/satelitní TV, klimatizace, lahvová voda na pokoji (zdarma), luxusní ložní souprava, mini bar, pantofle, pokoje pro nekuřáky, přístup k Internetu – bezdrátový, ručníky/ložní prádlo navíc, stolní zrcadlo, toaletní potřeby zdarma, vlastní koupelna, župany.

Vybavení

24hodinová recepce, banket příslušenství , bar/salon, bezdrátový přístup k Internetu – bezplatný, bezpečnostní schránky – recepce, bezplatné noviny v recepci, chemická čistírna, klimatizované veřejné prostory, konferenční místnost(i), masáže – ošetřovny, nakupování na místě, nekuřácký objekt, parkoviště, péče o tělo, podávání jídel do pokoje, prací příslušenství, přístup k vysokorychlostnímu Internetu (pevné připojení) – za poplatek, restaurace, salón krásy, směnárna, společenské místnosti (pro malé skupiny), svatební služby, venkovní bazén, vrátnice, využití blízkého fitness centra.

Stravování

golf, fitness.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×