800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZápadní Kapsko a safari

11-denní poznávací zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy.

2. den

Přílet do Kapského města, přivítání na letišti česky mluvícím průvodcem, ubytování ve 4* hotelu v Kapském Městě, volno, návštěva V&A Waterfront, přístavní promenády s obchody a restauracemi. Možnost návštěvy Akvária dvou oceánů, kde je k vidění mnohé z hlubin i mělčin Atlantského a Indického oceánu, které omývají Kapský poloostrov. Nocleh.

3. den

Snídaně. Dopoledne odjezd ke Stolové hoře, za příznivého počasí výjezd kruhovou otáčivou gondolou na její vrchol, odkud je nádherný výhled na Kapské město. Poté výlet k Mysu Dobré naděje, kde se potkávají vody Indického a Atlantického oceánu. Na zpáteční cestě návštěva kolonie tučňáků v Simon’s Town. Návrat do Kapského města, nocleh.

4. den

Snídaně. Odjezd po známé Garden Route do univerzitního městečka Stellenbosch, které leží v samém srdci proslulých vinic, ochutnávka vína na vinařské farmě. Návrat do Kapského města. Nocleh.

5. den

Snídaně. Návštěva botanické zahrady Kirstenbosch, a jiných atrakcí, jako např. Parlament a Greenmarket Square. Poté odjezd přes Hermanus, kde budete mít možnost pozorovat velryby, do Mossel Bay. Ubytování a nocleh ve 3* hotelu.

6. den

Snídaně. V Mossel Bay možnost návštěvy muzea Bartholomea Diaze, který byl prvním Evropanem v této části světa, návštěva Cango Wildlife Ranch v Oudtshoorn, kde budete mít možnost vidět různé ptactvo, hady, ryby a kde budete moci zažít osobní kontakt s gepardy, tygřími mláďaty či se potápět s krokodýly (fakultativně). Ubytování a nocleh ve 4* hotelu na samém okraji Knysna laguny.

7. den

Snídaně. V Knysně návštěva vyhlídky zvané Heads, dále procházka po Waterfront v Knysně. Pokračování do sloního parku Knysna Elephant Sanctuary, návštěva. Dále odjezd do Plettenberg Bay, zde fakultativně možnost mořského safari (pozorování velryb, delfínů a lachtanů). Poté pokračování cesty do Národního parku Tsitsikama. Ubytování a nocleh v Tsitsikama Lodge 4*.

8. den

Snídaně. Budete moci absolvovat unikátní eko dobrodružství uprostřed divočiny Tsitsikama Canopy Tour, které je organizováno v původním deštném pralese. Odpoledne odjezd přes Port Elizabeth do Shamwari Game Lodge 5*. Ubytování, vyjížďka na safari. Večeře a nocleh.

9. den

Snídaně. Ranní safari. Relaxace u bazénu, odpolední safari. Večeře a nocleh.

10. den

Snídaně. Odjezd na letiště do Port Elizabeth. Odlet přes Johannesburg do Prahy.

11. den

V ranních hodinách přílet do Prahy.

Minimální výměna na vstupy

200 EUR.

×