800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelký okruh

JOHANNESBURG | PRETORIA | GRASKOP | HLUHLUHWE | DURBAN | PORT ELIZABETH | TSITSIKAMA | KNYSNA | MOSSEL BAY | KAPSKÉ MĚSTO | STELLENBOSCH

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha/Vídeň.

2. den

přílet do Johannesburgu, návštěva Lvího parku. Poté transfer do hlavního města Pretorie, ubytování.

3. den

snídaně, okružní jízda městem s obědem a návštěvou historických míst Voortrekker Monument, Kruger House a Church Square na Union Buildings. Pokračování do oblasti Mpumalanga, která patří mezi turistické magnety díky atraktivním scenériím. Při přejezdu přes Long Tom Pass do Grask prohlídka první části Panorama Route. Ubytování v Graskop.

4. den

snídaně, prohlídka druhé části Panorama Route a návštěva vyhlídky na třetí největší kaňon světa Blyde River Canon, dále pak Bourke´s Luck Potholes, God´s Window a vodopády. Ubytování v Krugerově parku.

5. den

snídaně, safari v Krugerově parku.

6. den

snídaně, celodenní cesta přes Swazijské království do jihoafrické provincie Kwa Zulu Natal. Ubytování v Hluhluhwe.

7. den

snídaně, ranní safari v Národním parku Hluhluhwe s pozorováním zvěře. Výlet lodí po řece Umfolozi v Santa Lucia s možností sledovat hrochy a krokodýly. Ubytování v Santa Lucia.

8. den

snídaně, přejezd do Durbanu, cestou možnost koupání na pláži v Ballitu. Ubytování v Durbanu v hotelu na Golden Mile, přezdívané Zlatá míle na pobřeží Indického oceánu.

9. den

snídaně, přelet do Port Elizabeth. Transfer do hotelu, ubytování. Poté možná individuální prohlídka města, individuální volno.

10. den

snídaně, odjezd do Národního parku Tsitsikama. Individuální volno v prostředí původních pralesů s kombinací divokého pobřeží Indického oceánu. Ubytování v Tsitsikama.

11. den

snídaně, přejezd do Mossel Bay. Cestou výlet na vyhlídku v Kysně s možností ochutnávky ústřic, které jsou místní specialitou a pěstují se zde ve velkém. V Mossel Bay návštěva muzea Bar­tholomea Diaze, světoznámého portugalského mořeplavce. Ubytování na pobřeží Mossel Bay.

12. den

snídaně, přejezd do Kapského Města, okružní jízda městem, Stolová hora (lanovka 30 USD), ubytování v Kapském Městě.

13. den

snídaně, výlet k Mysu Dobré naděje. V průběhu cesty výlet lodí k ostrovu lachtanů v Hout Bay a na zpáteční cestě návštěva kolonie tučňáků v Simon´s Town, ubytování v Kapském Městě.

14. den

snídaně, návštěva V&A Waterfront, vinařské farmy s ochutnávkou vína, ubytování v Kapském Městě.

15. den

snídaně, možnost nákupů nebo fakultativních výletů dle vlastního uvážení, transfer k odletu.

16. den

v ranních hodinách přílet Praha/Vídeň.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Durban

22°C Převážně oblačno

Johannesburg

26°C Polojasno

Porth Elizabeth

21°C Jasno

Pretoria

31°C Polojasno

×