800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyViktoriiny vodopády

Viktoriiny vodopády jsou jedním z nejpůsobivějších divů světa. Návštěvníci s němým úžasem sledují, jak se vody mohutného toku Zambezi blíží k 1700 m širokému zlomu a pak se vrhnou do více než stometrové hlubiny. Sotva řeka vykoná svůj skok, stane se vrcholnou atrakcí pro odvážlivce vyhledávající mohutné peřeje na jednom z nejcennějších raftových sjezdů světa. Nechte se strhnout vrcholným dílem čarující přírody. Vodopády jsou zároveň ideálním výchozím bodem k návštěvě Livingstonu v sousední Zambii či k cestě do rezervace Hwange či botswanské Chobe – obě jsou kvůli nedotčené přírodě plné divoké zvěře považovány za jedny z nejlepších míst afrického safari.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

JOHANNESBURG – VICTORIA FALLS
Po příletu do Johannesburgu přivítání a odbavení k letu do Victoria Falls za účasti zástupce partnerské cestovní kanceláře. Odlet do Victoria Falls, po příletu přivítání delegátem partnerské CK a seznámení s časovým rozpisem pobytu. Transfer do hotelu, ubytování, volný program. Odpo­ledne lze využít k letu vrtulníkem nad hučícími vodopády (fakultativně), večer následuje tradiční večeře Boma s kulisou domorodých bubeníků (v ceně).

2. den

VICTORIA FALLS
Snídaně. Prohlídka mohut­ných vodopádů z mnoha nádherných vyhlídek a prakticky všech úhlů v doprovodu angl. hovořícího průvodce. Odpoledne – respektive v pod-večer je přichystána výpravná plavba po řece Zambezi (v ceně). Ve zlaté barvě zapadajícího slunce, s drinkem něčeho tvrdšího v ruce – něžné pohlaví jistě nepohrdne koktejlem – se můžeme plně oddat pozorování divoké zvěře a hřejivé atmosféře četných delt řeky. Nocleh.

3. den

VICTORIA FALLS – JOHANNESBURG
Snídaně. Dopoledne individuální volno na ulovení posledních snímků vodopádů, následuje transfer na letiště a odlet do Johannesburgu. Transfer do hotelu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Durban

18°C Jasno

Johannesburg

18°C Jasno

Porth Elizabeth

17°C Oblačno

Pretoria

19°C Jasno

×