800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVinice & Garden Route

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA – KAPSKÉ MĚSTO
Odlet z Prahy do Kapského města (s mezipřistáním v některém evropském městě).

2. den

KAPSKÉ MĚSTO
Přílet do Kapského města, přivítání s průvodcem, transfer do hotelu. Odpoledne budete vyzvednuti v hotelu a spolu s ostatními účastníky výletu a průvodcem se nejdříve vydáte lanovkou (jízdné cca 130 ZAR není zahrnuto v ceně) na majestátní Stolovou horu, poté následuje prohlídka Kapského města (City Hall, Castle of Good Hope, Bo-Kaap, Green Market Square, District Six) a na závěr navštívíte malé pobřežní město Bloubergstrand, odkud je asi nejznámější pohled na Stolovou horu. Nocleh v Kapském městě.

3. den

KAPSKÉ MĚSTO
Snídaně. Celodenní výlet na mys Cape Point. Ráno budete vyzvednuti v hotelu a nejdříve se vydáte do Hout Bay, kde budete mít možnost fakultativně si přikoupit výlet lodí na ostrov tuleňů, Seal Island. Z Hout Bay budete pokračovat do přírodní rezervace Cape Point. Zde na vlastní oči uvidíte místo, kde se setkává Atlantik s Indickým oceánem. Na cestě zpět se zastavíte v kolonii tučňáků Boulders Beach (vstupné není zahrnuto v ceně). Na závěr návštěva botanické zahrady Kirstenbosch Botanical Gardens. Nocleh v Kapském městě.

4. den

KAPSKÉ MĚSTO
Snídaně. Volný den v Kapském městě. Možno využít naší nabídky fakultativních výletů, například na ostrov Robben Island nebo do černošských předměstských čtvrtí Townships. Nocleh v Kapském městě.

5. den

KAPSKÉ MĚSTO – STELLENBOSCH
Snídaně. Vyzvedněte si svoje auto v půjčovně, a to buď na letišti nebo ve městě (doručení do hotelu za příplatek). Stellenbosch se nachází pouze 45 minut autem od Kapského města. Kromě toho, že je známým univerzitním městem s krásnou kapsko-holandskou architekturou, je také centrem vinařství Jižní Afriky. Budete mít příležitost navštívit nejznámější vinice oblasti, ze kterých doporučujeme Rust-en-Vrede, Kanonkop, Thelema, Rustenburg a mnoho dalších. Nocleh ve Stellenbosch.

6. den

STELLENBOSCH – FRANSCHOEK
Snídaně. Na programu je Franschoek, město nedaleko Stellenbosche, které je dalším známým centrem vinařství a proslulo svým francouzským dědictvím. Najdete zde množství restaurací servírujících výtečné francouzské speciality. Doporučujeme následujcící vinařství – La Motte, Boschendal, L´Ormarins, z restaurací pak Le Quartier Francais (jedna z 50-ti nejlepších restaurací světa), Le Petite Farme, Reuben´s Restaurant & Bar. Nocleh ve Stellenboch.

7. den

STELLENBOSCH – KAPSKÉ MĚSTO – OUDTSHOORN
Snídaně. Po snídani odjezd do města Oudtshoorn. Cesta Vám bude trvat cca 5 hodin (400 km z Kapského města), po příjezdu doporučujeme návštěvu jedné z místních pštrosích farem, například The Safari Ostrich Farm. Nocleh v Oudtshoorn.

8. den

OUDTSHOORN – KNYSNA
Snídaně. Po snídani odjezd do známých jeskyní Cango Caves, poté můžete navštívit nedalekou farmu Cango Caves Wildlife Ranch, kde si můžete zaplavat s krokodýly. Po obědě odjezd po pobřeží směrem na město Knysna (asi 150 km od Oudtshoorn), malebné pobřežní město s původním pralesem na jedné straně a lagunou na druhé. Laguna se spojuje s mořem mezi majestátními skalními útvary Knysna Heads. Volné odpoledne. Nocleh v Knysna.

9. den

KNYSNA
Snídaně. Dnes doporučujeme projížďku vlakem taženým parní lokomotivou The Outeniqua Tjoechoo, jehož trasa vede spektakulárním pobřežím mezi Knysna a George. Odpoledne můžete absolvovat the Featherbed Experience, výlet lodí lagunou do Featherbed Nature Reserve na západní Knysna Head. Nocleh v Knysna.

10. den

KNYSNA – TSITSIKAMMA
Snídaně. Po snídani odjezd směrem na východ přes Plattenberg Bay do NP Tsitsikamma. Park je tvořen mořskou rezervací a je perfektním místem, kde si můžete protáhnout nohy při procházce podél nedotčeného pobřeží. Určitě nezapomeňte otestovat svou rovnováhu na visutém mostě Storms River. Pro ty odvážné je tu nejvyšší bungee jump na světě – 183 metrů z mostu Bloukrans River Bridge. Nocleh v Knysna.

11. den

KNYSNA – KAPSKÉ MĚSTO – PRAHA
Snídaně. Odjezd do Kapského města, odevzdání vozu a odlet do Prahy (s mezipřistáním v některém evropském městě).

12. den

PRAHA
Přílet do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Durban

22°C Polojasno

Johannesburg

15°C Jasno

Porth Elizabeth

16°C Převážně oblačno

Pretoria

16°C Jasno

×