800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JATINGA COUNTRY LODGE

"Tato luxusní lodge se nachází uprostřed krásné přírody na okraji městečka White River pouhých 38 km od Numbi, vstupní brány do Krugerova národního parku a soukromé rezervace Sabi Sands. Odtud je vhodné navštívit další přírodní a historické krásny jako je Blyde River Canyon, God´s Windows nebo historické hornické město Pilgrim´s Rest. Lodge je vzdálena jen 4 km od mezinárodního letiště Mpumalanga. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tato luxusní lodge se nachází uprostřed krásné přírody na okraji městečka White River pouhých 38 km od Numbi, vstupní brány do Krugerova národního parku a soukromé rezervace Sabi Sands. Odtud je vhodné navštívit další přírodní a historické krásny jako je Blyde River Canyon, God´s Windows nebo historické hornické město Pilgrim´s Rest. Lodge je vzdálena jen 4 km od mezinárodního letiště Mpumalanga.

Ubytování

Hostům je k dispozici 16 superior pokojů a 4 luxury suites, které jsou zařízené v různých stylech např. koloniálním, francouzským, anglickým, viktoriánským nebo typickým africkým, všechny však poskytují vysoký komfort a pohodlí. K základnímu vybavení každého pokoje patří mini bar, kávovar, klimatizace, TV/SAT, telefon, fén, župan...

Vybavení

Recepce, restaurace, bar, prádelna, konferenční místnost, vinný sklípek, zahrada....

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 4 km

Počasí

Johannesburg

15°C Jasno

Pretoria

17°C Jasno

×