800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHANS MERENSKY HOTEL & SPA

Hans Merensky Hotel & Spa se nachází na východě Jihoafrické republiky ve městě Phalaborwa na okraji světoznámého Krugerova národního parku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hans Merensky Hotel & Spa se nachází na východě Jihoafrické republiky ve městě Phalaborwa na okraji světoznámého Krugerova národního parku.

Ubytování

Ložnice symbolizují pohodlí domova daleko od vlastního bydliště, obsahující místně vyráběný nábytek a nabízejí pocit prostoru. Pro rodiny s dětmi jsou v mnoha pokojích pohodlné rozkládací pohovky pro děti. Koupelny jsou prostorné, s velkou vanou a sprchou, opět vybavené kvalitními výrobky. Všechny pokoje se mohou pochlubit klimatizací vzduchu, vybranými TV kanály a telefonem. Návštěvníci Hans Merensky Hotel and Spa si mohou vybrat, zda chtějí bydlet v chatě s výhledem na golfové hřiště nebo v pokojích blíže k hotelu. K dispozici je 61pokojů s výhledem na golfové hřiště, 70 luxusních pokojů s výhledem do zahrady a 5 rodinných chat s vlastní kuchyní, celkem je možné ubytovat 250 hostů. Nezapomenutelný zážitek je ranní probuzení do cvrlikání ptáků, pohled na africké slunce a líně se pasoucí stádo impal.

Zábava

Golfové hřiště, lázně, kulinářské speciality, safari v několika rezervacích vč. Krůgerova národního parku, Dračí hory.

Hřiště

Hans Merensky Golf Course - GOLF IN THE WILD

Návštěva hotelu a lázní Hans Merensky může být rozšířena o golf na světově proslulém mistrovském hřišti posazeném do jedinečné atmosféry křovinaté stepy. Podělte se o své zážitky s mítnimi zvířaty, jako jsou žirafy, hroši, krokodýli a mnoho dalších. 18 jamkové Boba Grimsdell designované jako mistrovské golfové hřiště par 72 bylo zvoleno jako nejlepší hřiště v zemi.

Očkování

Při cestách do JAR není nutné žádné speciální očkování. V okolí Krugerova národního parku je nízká možnost výskytu malárie především v období prosinec až duben (konec období dešťů).

Slevy

Transfer - letiště-hotel-letiště (Phalaborwa) - 450 Kč/osoba.

Počasí

Johannesburg

24°C Polojasno

Pretoria

29°C Polojasno

×